צפו: האיש הזה התחזה לעובד “מי כרמל” נכנס לבית בהדר בחיפה, גנב כסף וברח. המשטרה מחפשת עו תושבים שנפלו קורבן למעשיו

https://youtu.be/0NCn_-isawU
לפני מספר שבועות דיווחנו על תופעה המתרחשת בעיקר בשכונת הדר שבחיפה ואף בשפרינצק, כשעל דלת התושבים מתדפקים אנשים ומציגים את עצמם לכאורה כעובדי "מי כרמל". הם מבקשים להיכנס לבית בטענה כי עליהם לבדוק צינורות ביוב ולחבר חדשים. וכך, בהיסח דעת של בעלי הבית הם גונבים תיקים, כסף, כרטיסי אראי ועוד. הדבר הזה קרה השבוע לרותם, תושב שכונת הדר. על דלת ביתו של רותם התדפק האיש המופיע בסרטון זה. כפי שרותם מספר: "הבחור התחזה לאינסטלטור וסיפר לי שבא להחליף צינור ביוב מחוץ לדירתי (רחוב ירושלים). אמר שהוא צריך לראות איך הצנרת בתוך הבית הולכת, הכנסתי אותו, שיגע אותי עם בקשות לפתוח ולסגור את הברז, רוקן לי את הארנק ונעלם. כשהבנתי את הסיטואציה יצאתי לרחוב ומצאתי אותו".  

כפי שניתן לראות- רותם לא ויתר ורדף אחר החשוד ברחוב ודרש ממנו את הכסף. בתחילה החשוד ניסה להתחמק ולבסוף נתן לרותם כמה שטרות של כסף. אלא שרותם המשיך לדרוש את כל הכסף שנגנב ממנו, החשוד נמלט מהמקום בריצה.

רותם ניגש לתחנת המשטרה והגיש תלונה יחד עם הסרטון שמתעד את החשוד. כעבור זמן קצר האיש אותר ונעצר על ידי השוטרים. עתה המשטרה פונה ומבקשת לדעת מי מזהה את האיש והאם עוד תושבים נפלו קורבן למעשיו.

 

צילומים: רותם פוטוק

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות