בושה: נרקומנים על הקברים, אשפה, לכלוך וצחנה. ככה נראים הקברים בבית העלמין הישן ברחוב יפו בחיפה. “זה לא קורה במדינה אנטישמית זה קורה כאן בחיפה ישראל”

תושב חיפה עבר במקרה, ביום שישי האחרון, ליד בית העלמין היהודי הישן בחיפה, ברחוב יפו. אלא שאת מה שהוא ראה שם, הרבה זמן יקח לו להתאושש מזה כפי שניתן לראות ולשמוע מעדותו. על חלק מהקברים התיישבו נרקומנים שלאור יום לא היססו לשבת ולהזריק שם סמים. אם לא די, כפי שניתן לראות מהתמונות שצילם במקום, בין הקברים ועליהם יש מזרקים, אשפה, לכלוך וצחנה כבידה עולה מהמקום.    

משה מספר את מה שראו עיניו ביום שישי האחרון עת הגיע לביקור בבית העלמין: “ביום שישי עברתי ליד בית הקברות היהודי הישן ברחוב יפו. שבו קבר אחים של מאורעות תרפ”ט, וקברים של מי שהקים את הישוב. המקום מוזנח הזנחה פושעת, צמחייה שגודלת פרא ,כך שלא רואים את הקברים, ונרקומנים שמחללים את כבוד המת, כשהם יושבים ומשתמשים בסמים על הקברים. כל זה קורה לא במדינה אנטישמית רחוקה, אלא אצלנו בחיפה, ובמשמרת של עיריית חיפה. בבקשה תתנו את הכבוד המינימלי לבית הקברות”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות