צפו: חג פורים ברחבי חיפה, נשר והקריות. קבלו את התחפושת הכי מקורית . וגם חניה חינם בחג בחיפה

https://youtu.be/rf4a4PLvajY
ילדים ונוער צבעו משעות הבוקר את כל הערים- חיפה, הקריות, נשר והסביבה בצבעים ותחפושות מקוריים, צבעוניים שכולם חגיגה לעין וללב. עדיין עבור הילדות שלטו תחפושות של אלזה ועבור הבנים התחפושות העכשוויות הן גם בהשראת כנופיית הסדרה הפופולארית "בית הנייר" כשגם הפוליטיקאים ברוח הבחירות לא נפקד מקומם.    

הבוקר פתחו את החגיגות בנשר ילדי בית ספר "רבין" שהגיעו לבניין העירייה ופתחו עם ראש העיר, רועי לוי, את חגיגות הפורים הגדולות שצפויות השבוע בעיר.

המורות ש בית הספר היסודי "גבעון" בנשר החליטו "לתת בראש" והתחפשו בתחפושת עם נושא אחיד של "רוקיסטיות".

בחיפה צפויה מסיבה גדולה לנוער בגן העיר מחר, כמיטב המסורת בשנים האחרונות.

  קבלו את הזוכה בתחפושת הכי מקורית. צילום: עיריית ק. ביאליק

  ואילו בקריות הילדים צבעו את הרחובות וחצרות בתי הספר.

  את התחפושת המקורית ביותר רשם ילד מבית הספר "רקפות" בקריית ביאליק שהצליח להתחפש ל"רואה ובלתי נראה" (כפי שניתן לראות בתמונה) וזכה אף לצילום מיוחד עם ראש העיר, אלי דוקורסקי.

  ואילו בחיפה- החנייה במקומות המוסדרים, הצבועים בכחול-לבן, תהיה חופשית וללא תשלום בחג פורים – יום ה' 21.3.2019.

  רשות החניה תמשיך לאכוף את החנייה נגד כלי רכב אשר יחנו בניגוד לחוק, לרבות: חניה באדום לבן, חניה במקומות השמורים לתחבורה ציבורית [תחנות המטרונית, אוטובוסים ומוניות] חניה במקומות השמורים לנכים, וחניה המסכנת הולכי רגל או מפריעה לתנועה.

   קבלו את הזוכה בתחפושת הכי מקורית. צילום: עיריית ק. ביאליק
   ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

   כתיבת תגובה

   עוד ניוזים בשבילך

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר.

   Back to top button
   נגישות