ראש עיריית נשר פנה בדרישה ליו”ר ועדת הבחירות להסיר את קמפיין ה”אצבע המשולשת”

 
 
ראש עיריית נשר העביר פנייה דחופה ליו"ר ועדת הבחירות, השופט חנן מלצר, ודרש להסיר את קמפיין ה"אצבע המשולשת". 
הקמפיין עלה על ידי מפלגת ישר, ומציג את את נבחרי הציבור מבצעים תנועה מגונה - "אצבע משולשת". פרסום זה מופיע בשלטי החוצות ברחבי העיר והמדינה. בנשר אחד השלטים הוצב על גשר המוביל לבית הספר התיכון העירוני, וממוקם מעל כביש ראשי, אשר כל תושבי ותלמידי העיר חשופים ועוברים בסמוך אליו.
ראש העיר לוי ציין בפנייתו: "כעיר הדוגלת בחינוך ומחנכת לערכים, סובלנות, סבלנות וקבלת האחר, איני יכול לקבל פרסום המראה את שר החינוך וראש הממשלה משתמשים בתנועה מגונה, כאשר ילדים ובני הנוער נחשפים לפרסום המתיימר להפוך את הגס ללגיטימי. מה נאמר לילד שישתמש בתנועה כזו כלפי מורתו, מדריכו או הוריו. עלינו לאסור שימוש בגסות בפרהסיה ועליכם מוטלת חובה לשמור על גבולות חופש הביטוי."
 

בנוסף, במכתבו ציין שלצערו, במפלגות רבות הקמפיין שלילי ומתנהל כנגד המפלגה האחרת והצגת השונה באור שלילי, זאת במקום לקיים קמפיין חיובי ולהעצים את המפלגה אותה מפרסמים. 
ראש העיר לוי סיכם ואמר: “במצב בו הוועדה מאפשרת לקיים קמפיינים מסוג זה, היא מעצימה בקרב בני הנוער והילדים את השליליות ואת השימוש בתנועות מגונות, אשר הן מקבילות לאלימות ולפגיעה בזולת”.
וביקש מיו”ר ועדת הבחירות להורות שקמפיין זה יוסר לאלתר.

    ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

    כתיבת תגובה

    Back to top button
    נגישות