האם אוהדי מכבי חיפה בכדורסל יצטרכו להיפרד מרוממה? הקבוצה שוקלת לעבור לשחק בנשר. “לשחק בחיפה יקר לנו מדי”

האם אוהדי מכבי חיפה בכדורסל יצטרכו לנדוד עד לרמות יצחק בנשר מהעונה הבאה? בימים האחרונים התקיימה פגישה בין ראשי קבוצת הכדורסל של מכבי חיפה - הקבוצה שזוכה לעדנה ואהבה גוברת בשנים האחרונות עם הישגים של מספר תארים, ייתכן ותאלץ להיפרד מאולמה ברוממה ולעבור לשחק בנשר. הסיבה: הקבוצה שנמצאת בליגה הלאומית - כשייתכן שהמצב ימשך גם בעונה הבאה, מוצאת את עצמה משלמת מחיר יקר מאוד עבור משחקיה ושימוש באולם ברוממה. מדובר באולם משופץ בו 5000 מקומות ישיבה, אלא שמצבה של חיפה בליגה לא מאפשר לה מכירת כרטיסים כמו בליגת העל ולכן העלות של המגרש ברוממה שהוא של עיריית חיפה יקר מאוד. כאמור, בימים האחרונים נועדו ראשי הקבוצה עם ראש עיריית נשר, רועי לוי, שהוא עצמו חובב ספורט מושבע ואוהד מכבי חיפה. לוי הביע נכונות לתת למכבי חיפה לשחק באולם היפה בנשר ברמות יצחק המכיל קרוב ל-2000 מקומות ישיבה, כשעלות השימוש בו עבור מכבי חיפה תהיה נמוכה בצורה משמעותית.  

אגב, מכבי חיפה כבר שיחקה בעבר בנשר בעונות שנים 2010-2012, בזמן ששופץ אולם רוממה.

עבור הספורט החיפאי, תדמיתית מדובר במכה.

מעיריית נשר אישרו את המגעים ואמרו: “כחלק מהרצון לקדם את הספורט בנשר, הסכים ראש העיר להיפגש עם הנהלת קבוצת הכדורסל של מכבי חיפה כדי לבחון את האפשרויות לקידום הספורט בעיר”.

מעיריית חיפה עדיין לא נמסרה תגובה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות