כרמלית חדשה? אז למה אין כניסה לנכים, עיוורים ובעלי כלבים?

רק אתמול "השוויצה" עיריית חיפה בהודעה שפרסמה בדף הפייסבוק שלה על כך שהכרמלית המתחדשת שוברת כל חודש מחדש שיאים. עשרות מיליוני שקלים הושקעו בהבאת קרובונות חדשים ולכאורה גם בשיפוץ תחנות הכרמלית. 93 אלף נוסעים- שיא חדש, נרשמו בחודש ינואר האחרון. כך התגאתה כעיריית חיפה. אלא שבין כל הרבים ושוברי השיא למיניהם בנסיעה בכרמלית המתחדשת, כנראה אלו שהיו שקופים נשארים שקופים עוד יותר. וכך למשל, כפי שניתן לראות בשילוט בתחנות הכרמלית - אם אתרע מזלך ואתה נכה על כיסא גלגלים, מהכרמלית שאתה כמשלם מיסים השתתפת בה, לא תוכל ליהנות. הבעיה, כפי שכתוב בשלט - נגישות. אף אחד מעשרות המיליונים שהושקעו בהתחדשות לא יכל להיות מופנה למעליון או להנגשה. אבל אם חשבתם שזה השיא, אז קבלו שיא נוסף: גם אם אתם עם לקות ראייה ומשתמשים בכלב נחיה, תשכחו מלעלות על הכרמלית. למה? על הכרמלית אסורה העלאת כלבים וחיות.  

בעוד על רכבת ישראל ואוטובוים ציבוריים מותרת עליית כלבים, בכרמלית שכנראה היא כלי תחבורה שמתוכנן לבריאים בינינו, לא מוכנים לקבל בעל חיים.

פנינו למנכ”ל הכרמלית מר אבישי הדר בשאלה מדוע כרמלית שהושקעו בה כל כך הרבה כספים לא מאפשרת לנכים, לעיוורים עם כלבים וסתם לבעלי כלבים ליהנות ככל האדם מהכרמלית.

מר הדר לא הגיב עד עתה. אם וכאשר יבחר להגיב, נביא את תגובתו במלואה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות