מסע האלימות הקשה שערכו שלושה בני 15 מחיפה והקריות בלילה אחד ברחובות חיפה ובמועדונים בקריות. תקפו קורבנות תמימים

משטרת ישראל ניהלה בשבועיים האחרונים חקירה מואצת, במטרה לאתר ולעצור 3 חשודים במעורבות באירוע תקיפה חמורה במועדון באזור הקריות והבוקר עם סיום החקירה, הוגש בבית משפט המחוזי חיפה כתב אישום חמור כנגד 3 קטינים תושבי חיפה בגילאי 15-17. עם התפתחות החקירה עלתה תמונה של אלימות קשה מצד השלוש ש"פתחו" במסע אלימות שהחל ברחובות חיפה והמשיך למועדונים בקריות - והכל באותו לילה.
ראשיתה של החקירה, עם קבלת דיווח במשטרה בסוף השבוע, לפני כשבועיים, בדבר תקיפה של שני 2 קטינים ששהו במועדון, כאשר מחומר החקירה עלה שבתאריך 2.2.19 הגיעו על פי החשד שלושת התוקפים תחילה לגן האם בחיפה ושדדו מכשיר סלולאר מקטין אחר תוך שהם מאיימים בסכין על קטין נוסף ותוקפים אותם באלימות קשה ולאחר השוד המשיכו המעורבים למועדון בקרית חיים, שם עפ"י החשד פגשו בקטין נוסף ולאחר חילופי דברים ביניהם לקחו אותו לחדר צדדי ותקפו אותו באכזריות באגרופים ובמקלות "סנוקר" שהיו ברשותם.

בהמשך החקירה עלה על פי החשד, כי קטין נוסף שנכנס בטעות לחדר הצדדי, גורש באיומים מהמקום וחזר למועדון, אולם לאחר שהחשודים יצאו מהמקום זיהו אותו נמלט מפניהם, רדפו אחריו  והיכו אותו באלימות קשה תוך שאחד מהם דוקר אותו.
כאמור, מאירוע התקיפה במועדון נפגעו 2 קטינים באורח קל והם פונו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים רמב”ם.
בתוך כך, כוח משטרה שהצליח להתחקות אחר החשודים לאחר שוד הטלפון הסלולארי בחיפה, הגיע למקום ועצר 2 מהחשודים ובהמשך החקירה נעצר החשוד השלישי. מעצרם של 3 החשודים הוארך מעת לעת והבוקר כאמור הוגש נגדם על ידי פרקליטות מחוז חיפה כתב אישום חמור בגין המיוחס להם.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות