איך קופאית וכרטיסן ברכבת הביאו ללכידתה של צעירה מחיפה ששדדה את דמי הקצבה מקשישה בנהריה, לאור יום?

בתום מבצע מורכב של רכבת ישראל והמשטרה, אותרה ונתפסה מחיפה, ששדדה אלפי שקלים מכספי הקצבה החודשית של קשישה בנהריה . לפני מספר ימים הגיעה לתחנת נהריה נוסעת, כשברשותה תיק עם אלפי שקלים אותו שדדה מקשישה שזה עתה משכה את דמי הקצבה החודשית שלה. השודדת רכשה בקופת התחנה כרטיס נסיעה ועלתה על הרכבת לכיוון חיפה. מאוחר יותר הגיעה המשטרה לתחנת נהריה עם התמונה של השודדת. עובדי התחנה זיהו במהרה את הנוסעת, באמצעות בדיקת מצלמות האבטחה, ויצרו קשר מיידית עם פקחי הרכבות בצפון ומנהלי תחנות חיפה. אלה החלו בסריקות מיידיות בכל הרכבות והתחנות באיזור.
Tags

במהלך הסריקה, הבחין פקח הרכבת בה נסעה השודדת, בתיק חשוד מתחת לאחד המושבים. לאחר בדיקה קצרה, אומת כתיק שנגנב מהקשישה.

השודדת, שככל הנראה זיהתה את הסריקות אחריה, ירדה עם הכסף בתחנת קריית חיים שם המתינו לה צוות הביטחון של התחנה שעיכב אותה עד הגעת המשטרה למקום.

מנהל המשמרת, בנצי בובליל, והקופאית פז ברלב, סיפרו: “המקרה של הקשישה נגע בכל אחד ואחת מאיתנו, וכולנו נזכרנו בבני המשפחה המבוגרים שלנו. אנו שמחים שבזכות ההירתמות המשותפת של כל עובדי הרכבת, ובייחוד הקופאיות, הפקחים ואנשי האבטחה, איתרנו את השודדת והבאנו ללכידתה”.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close