הותר לפרסום: חיים דמקינר, ספר בן 55 מנהריה מואשם בעשרות עבירות פדופיליה, בהן אינוס ילדות. ביצע זאת במשך שנים

הותר לפרסם את פרטיו של חיים דמקינר תושב נהריה בן 55, ספר במקצועו, שנעצר לפני כשבוע על ידי להב 433 ביחידה 105 – המוקד הלאומי להגנה על  ילדים ונוער ברשת, בחשד לביצוע שורה ארוכה של עבירות מין בעשרות קטינות ברשת, לרבות גרם אינוס בקטינות מתחת לגיל 14, בעילה אסורה בהסכמה, הטרדה מינית, מעשה מגונה עבירות מחשב וכן עבירות נוספות. החקירה החלה בעקבות מספר פניות למוקד 105.
במסגרת מאמצי משטרת ישראל להגנה על חפים מפשע בכלל, וקטינים בפרט, מפני פגיעות ברשת, בשיטות מגוונות, נעצר, לפני כשבו וחצי חשוד בביצוע עבירות מין ופדופיליה. עם התקדמות החקירה, ומלאכת איסוף הראיות, נחשף צוות החקירה לעשרות אלפי תמונות וסרטונים בעלי תכנים פדופיליים שנתפסו באמצעי אחסון דיגיטאליים השייכים לחשוד ומהם עולה תמונה לפיה על פי החשד מדובר בחשוד שפעל משך שנים לבצע עבירות מיניות חמורות בקטינות באמצעות רשת האינטרנט ובמרחב הפיסי.
על פי החשד, נהג החשוד, במשך שנים, ליצור קשר עם קטינות באמצעות הרשתות החברתיות תוך התחזות לאחר.
בחלק מהמקרים כבר בתחילת השיח הויאטואלי היה החשוד מבקש מהקטינות לשלוח לו תכנים מיניים פדופיליים ובמקרים אחרים עשה זאת לאחר שביסס את הקשר עם הקורבנות, תוך ניצול בוטה של תמימותן, כשהוא משדל אותן לשלוח לו תכנים בעלי אופי מיני, עד כדי ביצוע מעשים מגונים ומעשי אינוס.
החשוד, פעל במשך הזמן באופן עקבי ושיטתי, פיתח שיטות פעולה, תוך לעיתים שהוא מתחזה לדוגמן או לבחורה צעירה על מנת להונות את הקטינות במטרה לגרום להן לשתף עמו פעולה וכך ביצע את העבירות המיוחסות לו תוך ניצול תמימותן.
מדובר בחקירה סמויה ומורכבת, המתנהלת במשטרת ישראל מזה מספר שבועות, במהלכה הופעלו אמצעים טכנולוגיים ואחרים וכך הצליח צוות החקירה לפצח את זהותו ואף לאתר וליצור קשר עם עשרות קטינות, איתם יצר קשר החשוד.
החקירה מנוהלת בלהב 433 ביחידה 105 ביחד עם משרד הרווחה ומלווה על ידי מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה. היום, בדיון שהתקיים בבית המשפט המחוזי בלוד, הוסר צו איסור הפרסום, והותרו לפרסום פרטי החשוד (הדיון התקיים בדלתיים סגורות).
בית משפט השלום האריך (ביום ראשון האחרון) את מעצרו של החשוד עד ליום שני 11.02.2019.
בשלב זה, לצד חקירת החשוד ובחינת חומר הראיות, ממשיכים במיקוד מאמץ חקירתי, בין היתר, באיתור ילדות, נערות ונשים נוספות עימן יצר החשוד קשר, בהתאם לחשדות המיוחסים.
ממצאי החקירה עד כה מלמדים על חשוד שפועל לאורך 10 השנים האחרונות לפחות, באופן שיטתי ובהיקף עצום, לפגיעה בקטינות במרחב המקוון בזהויות שונות, במקביל לפגיעה במרחב הפיסי.

השמות עימם הופיע ברשת ופיתה ילדות

עם התקדמות החקירה הגלויה, ולאור האינטרס הציבורי והחקירתי המובהק, הוחלט על פרסום שמות הכינוי בהם השתמש החשוד לצורך ביצוע המעשים המיוחסים  לו.
להלן רשימה של שמות כינוי גברים שבהם עשה החשוד שימוש ברשת החברתית:
Liorsadan880
Arikrocko
Liorsadan4
Lior.sadan
Liorssadan5
Danielchen
Danielchen707
Danielchen77077
2danielchen12
להלן רשימה של שמות כינוי נשים שבהם עשה החשוד שימוש ברשת החברתית:
Didichen87654
Didichen1214
Didichen98765
Didichen123456
Didichen12
Chen7769
Adichen16
Didiit1234
Didi_chen1
Didi_chen2
משטרת ישראל מתריעה בפני הציבור: לאור דפוס פעולתו הסדרתי של החשוד, ככל שעולה חשד בקרב קטינות/ הורים/ מחנכים/ בני משפחה וכו’ כי ייתכן וקטינה נוספת נפלה קורבן להונאה רשתית מסוג זה נא לפנות בהקדם למוקד לאומי 105 – מוקד ייעודי לשירות הציבור בכל הנוגע לפגיעות בילדים ונוער באמצעות את האינטרנט. המוקד להגנה על ילדים ברשת פועל 24/7.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות