עיריית נשר לא שוכחת

ראש העירייה, רועי לוי, ועובדי עיריית נשר מצטרפים לקמפיין יום השואה הבינלאומי, #WeRemember. מטרת הקמפיין של הקונגרס היהודי העולמי היא להעלות את המודעות לנושא השואה – במטרה להנחיל את הזיכרון המקודש הזה לדור הצעיר, להבטיח שלעולם לא עוד, לזכור ולעולם לא לשכוח.

לוי ועובדי העירייה הצטלמו עם שלט הקמפיין וביום חמישי השבוע יפורסמו תמונות העובדים ברשתות החברתיות, בדפי האינסטגרם והפייסבוק הרשמיים של עיריית נשר. לוי כבר פרסם את תמונתו שלו עם שלט הקמפיין בדף הפייסבוק האישי שלו וכתב: "אני רועי לוי, זוכר ולא שוכח. אני גאה להצטרף לקמפיין של הקונגרס היהודי העולמי (World Jewish Congress) ,שנועד לרתום את המדיה החברתית להעלאת המודעות לנושא השואה ולקדם בעזרת ההמון, את התפיסה שלעולם לא עוד. במהלך הימים הקרובים יצטרפו אלי גם עובדי העירייה והאגפים השונים ויחד כולנו נעצים את הזיכרון".

במסגרת הקמפיין הבין־לאומי, כל התמונות שייאספו מרחבי העולם יוקרנו במחנה ההשמדה אושוויץ-בירקנאו בין התאריכים 27-23 בינואר, וישודרו בשידור חי בעמוד הפייסבוק של הקונגרס היהודי העולמי.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות