מיזם חינוכי חדש לתלמידי העיר: מטמון בשכונה

בשבוע שעבר נערך יום שיא לתלמידי בית הספר "פינסקר" במסגרת המיזם החדש "מטמון בשכונה" המופעל על ידי מרכז מורשת בגין, בשיתוף עיריית קרית אתא, רשת המתנ"סים העירונית, המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל ו־HIT - המכון הטכנולוגי חולון. במסגרת הפעילות קיבלו התלמידים חידות באמצעות אפליקציה ייעודית, סיירו ברחבי העיר ולמדו באופן חווייתי ומהנה על ההיסטוריה של העם היהודי והמנהיגים שהשפיעו עליה.

התלמידים הסתובבו בשכונות העיר בקבוצות לימוד תוך שימת דגש על רחובות הקרויים ע”ש מנהיגים היסטוריים כדוגמת: דרך מנחם בגין, רח’ ז’בוטינסקי, דרך יצחק רבין, רח’ מרדכי אנליביץ ועוד.

מרכז מורשת בגין הקים את הסניף הצפוני היחיד בקריית אתא במטרה לחשוף את הקהל הרחב למורשתו של מנחם בגין ולנושאים כמו: דמוקרטיה, יהדות, מנהיגות, אקטואליה, ציונות וההיסטוריה של עם ישראל. במסגרת התוכנית השנתית מקיים המרכז הרצאות וסיורים לקהל הרחב וכן סדנאות הדרכה והעשרה לתמידי בתי הספר בעיר.

 

 

צילום: רפי עשור

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות