השתמש וזרק. עציוני לא מצא מקום בחינוך לד”ר שי קרן המוכשר שכה התגאה בו. ד”ר קרן: “אחרי התעלמות ארוכה נעניתי שאין צורך בשירותיי… יש את הדיבור של לפני הבחירות ויש את זה שאחריו”

דוקטור שי קרן היה התקווה החינוכית הגדולה של המיועד לראשות העיר, דוד עציוני שפרש מהמירוץ לפני הבחירות וחבר לקליש רותם ובזכות זה היא ניצחה. דוקטור שי קרן שדוד עציוני כה התגאה בו הוצב במקום החמישי ברשימה של עציוני ולכן כמעט נכנס למועצה אבל לא. אז עברו קצת מים בקישון מאז הבחירות והקואליציה הושלמה והתפקידים חולקו והמתנות נגמרו ולמי לא נשארה דייסה? נכון! לדוקטור, התקווה הגדולה של עציוני לחינוך בחיפה. אז ד"ר שי קרן המנומס העלה פוסט לסיכום פעילותו הפוליטית הקצרה ובו לצד התודה לעציוני וקליש הוא מציב את המראה השחורה ומלין ובצדק על כי לא נמצא לו מקום במערכת החינוך שבו יוכל לתרום כפי שהובטח לו ולתושבי חיפה. וכך כתב דוקטור שי קרן בפוסט שלו:  חברים יקרים, מנצל את סוף השנה האזרחית לסכם תקופה מרתקת שחוויתי במערכת הבחירות בחיפה בה הייתי מעורב מתוך מטרה לתרום למערך החינוך העירוני. אני רוצה להודות לכל אלו שהעריכו, עודדו וחיבקו, ולאלה שנתתי להם תקווה שאפשר לעשות דברים אחרת והם החזירו לי תקווה שהמסע אפשרי. במהלך מערכת הבחירות, זכיתי להערכה גדולה מצדו של דוד עציוני, שברשימתו התמודדתי, וגם מהמחנה של עינת קליש רותם - ראש העיר חיפה, שבסופו של דבר זכתה בבחירות. כעת כשהבחירות מאחורינו, התברר שלמרות זאת לא נמצא מקום לשלב אותי במערכת החינוך החיפאית שכל כך זקוקה לשינוי ואני כל כך יכול לתרום בה. אז בסיומה של תקופה של פעילות ציבורית, אני חוזר לעצמי, לפך השמן הפרטי שלי, מקור של יצירתיות בלתי נדלה בחיפוש אחר משמעות. שמח לקבל השראה מכם, פתוח לשיחות מעניינות על חינוך, על חיפה ובכלל, בניסיון להמצאת דרכי החדשה. שלכם, שי
לא מעריך. עציוני. צילום מיכה בריקמןלא מעריך. עציוני. צילום מיכה בריקמן

ד”ר שי קרן, האם אתה חושב שזה פספוס שלא נתנו לך מקום לתרום בחינוך בחיפה?

ביקשתי להקים קבוצה לחדשנות פדגוגית שתפקידה יהיה מיפוי צרכים, קידום יוזמות וגיבוש תכנית אסטרטגית. הרקע שלי באקדמיה ובשטח הוא שילוב נדיר של תיאוריה ומעשה. אני כוח מקומי שמכיר ואוהב את האנשים פה. אחרי התעלמות ארוכה נעניתי שאין לה צורך בשירותיי.

נפגעת מהיחס של עציוני אחרי שהבטיח הרים וגבעות? 

אני בהחלט מאוכזב מהתוצאה. במהלך מסע הבחירות נתנו לי להבין שיש לי תפקיד מרכזי בקמפיין ולכן גם יהיה לי תפקיד מרכזי בעתיד של העיר. בנוסף, גם במחנה קליש הייתה הערכה למי שאני ורצון לשלב אותי במערכת. אבל האמרה הישנה, יש את הדיבור של לפני הבחירות ויש את זה שאחריו, כנראה נכון פה.

לאן אתה ממשיך מפה? 

בכוונה לא הכנתי תוכנית ב׳, רציתי להקדיש את כולי לבחירות ולא לספק לעצמי נתיב בריחה. כעת אני מחפש את דרכי, משוחח עם אנשים מעניינים, הולך לכנסים בחינוך וגם בתחומים אחרים. נמצא בצומת דרכים ולא בפעם הראשונה, משוכנע שכל מה שקרה יתגלה לטובה.

דוד עציוני בחר שלא להגיב לכתבה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות