עומס מבקרים שצפוי בשבת ל”חג החגים” בחיפה יביא לסגירת רחובות לתנועה. אילו רחובות?

לאור עומס המבקרים שצפוי לפקוד את חיפה לרגל "חג החגים" שיתקיים בעיר, עיריית חיפה הוציאה את ההודעה הבאה: "הציבור מתבקש להימנע מלהגיע לאזור האירועים עם כלי רכב פרטיים ולעשות שימוש בקווי המטרונית שיתוגברו במהלך שעות הפסטיבל מספר שיא של חוגגים הנעמד בכ – 142,000 איש פקד במהלך סוף השבוע האחרון את אירועי החג של החגים. מספר זה צפוי אף לעלות בשבת הקרובה [22.12.2018] בה צפויים להתקיים אירועי השבוע השני של הפסטיבל.
Tags

לאור מספר המבקרים הגדול ייסגרו לתנועת כלי רכב במהלך שעות הפסטיבל: שד’ הציונות במקטע שבין רחוב הגפן לשדרות המגנים ורחוב אלנבי במקטע שבין שד’ בן-גוריון לשד’ הציונות (כיכר אמיל חביבי). כמו כן יסגרו לתנועת כלי רכב שדרות בן גוריון בין רחוב הגפן לרחוב המגנים.

עיריית חיפה פונה לבאי הפסטיבל ולהימנע מלהגיע בכלי רכב פרטיים לאזור האירועים בו צפויים עומסי תנועה כבדים, לעשות שימוש בקווי התחבורה הציבורית של אגד והמטרונית ולהחנות את הרכבים בחניונים המצויים לאורך נתיבי המטרונית.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close