מצטערים שהצביעו קליש: עינת קליש רותם מפרסמת פוסט בדף שלה, שלא עונה לתושבים על מינוי רג’א זעתרה לסגן ראש עיר וסופגת מתושבי חיפה ביקורות קשות ונוקבות “יום שחור לתושבי חיפה”

ראש העיר החדשה של חיפה לא עונה לעיתונות ולא מדברת עם הבוחרים, היא כותבת בפייסבוק שלה, בלילה, או שמישהו אחר כותב לה, זה לא משנה, בכל מקרה, זאת לא התנהלות של עירייה ולא של ראש עיר. אתמול במליאה של מועצת העיר לא התקיימה הצבעה על מינויו של רג'א זעתרה לסגן ראש עיר, זאת ככל הנראה, מחשש למה שיקרה במליאה שאולי לא תאשר את המינוי ואם כן תתחיל סערה. אז אמש בשעה 2230 בלילה העלתה ראש העיר בעמוד שלה פוסט ובו היא אומרת בקיצור שישראל ביתנו ודגל התורה ומרצ ודוד עציוני והערבים הם אותו הדבר ושהכל פופוליזם ושהיא אוהבת את כל החיפאים. כולם. את הליכוד, ש"ס, הירוקים הצעירים היא אולי אוהבת פחות כי הרי היא לא חתמה איתם והכניסה אותם לקואליציה אבל זה לא נכתב בפוסט. מה שגם לא נכתב בפוסט וזה העיקר, זה שאף אחד לא אמר או כתב או צעק שלערביי חיפה לא מגיע ייצוג, מגיע גם מגיע, אלא שהחיפאים המוחים טוענים כי זה לא נכון ומתאים שרג'א זעתרה הקיצוני יישב בקואליציה של העיר חיפה. עינת קליש רותם, ראש העיר של חיפה, כנראה לא עונה לשאלות של עיתונאים, כי הם לא שואלים את השאלות הנכונות, אז אולי באמת הגיע הזמן שתענה גם על שאלות לא נכונות כי כולם רוצים לדעת בעיר למה היא ממנה אדם עם דעות כמו זעתרה לסגן ראש העיר, מה שפוגע ברגשות התושבים. וזה הפוסט שפורסם בעמוד הרשמי של עינת קליש רותם: חיפה היא עיר מעורבת, רב-גונית, מורכבת. סוד יופיה טמון בדיוק בזה, בפסיפס האנושי יוצא הדופן שיש בה. כאשר ערב הבחירות חתמנו הסכם עם דגל התורה, האשים אותי הציבור החילוני שאני אהפוך את חיפה לבני ברק. כאשר חתמתי עם ישראל ביתנו, האשים אותי ציבור מצביעי השמאל שחיפה תאבד את המתינות שלה ותיפגע. חתמנו עם מרצ, עם דוד עציוני, ועם עוד רבים אחרים. מצד אחד קראו לי עוכרת ישראל, מצד שני קראו לי גזענית. אני חיפאית, אוהבת את חיפה ואת כל אנשיה. היום אנחנו חותמים על הסכם עם סיעת חד"ש. מבין שלוש הסיעות של הציבור הערבי שהתמודדו למועצה, זו היא הסיעה היחידה שהצליחה להיכנס. הציבור הערבי הוא חלק מהעיר שלנו, חלק חשוב, ועלינו לכבד את רצון בוחריו. אנחנו גם נדרוש מהם לכבד, באותה המידה, את רצון שאר בוחרי העיר חיפה, גם מהימין. כראש העיר של כולם, אני אמשיך לעשות הכל למען חיים משותפים, בכבוד, בשלום ובשקט. פופוליזם out. דיון מכבד וענייני in. על זה אעמוד בכל הכוח, ואלחם מול כולם. אני מקווה שמועצת העיר המכובדת, תעביר יחד איתי את המסר החשוב הזה לכל תושבי חיפה. אנחנו כאן כדי לשרת את כולנו. אנחנו כאן כדי לדאוג לחינוך טוב לכל ילדינו. אנחנו כאן כדי להבטיח שכולנו, בלי יוצא מן הכלל, ננשום אויר נקי. ערבים, יהודים, ימין ושמאל.
התנגדות חריפה למינוי שלו לסגן ראש העיר. רג'א זעתרה. קרדיט צילום יאיר גיל Yair Gilהתנגדות חריפה למינוי שלו לסגן ראש העיר. רג'א זעתרה. קרדיט צילום יאיר גיל Yair Gil

ואלה חלק מהתגובות של תושבי חיפה על הפוסט של קליש רותם:

שלו: אין בעיה עם הסיעה! יש בעיה עם הראש שלה! המחאה רק תגבר קליש! לא נשתוק נהפוך את העיר עד שהוא יודח מהמועצה! עם הסכם ובלי הסכם העיר תגיד את דברה מילה של שלו!

שני: בחרתי בך. וצר לי…. לא שכנעת אותי. לא מקבלת את הנאיביות של השמאל שמחבקת את מי שקורא להחרמת המדינה.

רויטל: את באמת מעיזה להשוות את שאר הסיעות אליהם???!, את באמת מתכחשת לעובדה שזה שונא ישראל תומך טרור?? איבדת אותי לגמרי! אחרי שסחפתי משפחה שלמה להצביע עבורך… אכזבה.

שגיא: בחרתי בך ואני עצוב שכך אכזבת אותי ורבים כמוני בצעד זה, פופוליזם זול.

עדי: פופוליזם זול. הלכת על הבחירה הקלה. מכרת את העיר הזאת בלי למצמץ.

יואל: טעות קשה היה לבחור בך. פשוט טעות. אבל אין הפתעות בעיר האבודה הזו.

גיא: עצוב מאוד. בחרתי קליש וקיבלתי חד”ש. פתיחה גרועה מאוד לכהונה.

אלעד: פשוט הזוי איפה נשמע דבר כזה, פעיל שתומך בטרור ובחיזבאללה נבחר בחסותך לסגן ראש העיר? אין פה שום קשר לדו קיום, מספיק לזרוק סיסמאות, את הפקרת את ציבור הבוחרים שלך.

נעמי: מעניין מה תעשי כאשר החבר החדש שלך בקואליציה מחד״ש יארגן הפגנות נגד חיילי צהל. ויתמוך באירגון טרור כמו חיזבאלה. מה תעשי בדיוק? אי אפשר לשנות את הדעות של שטוף מוח וכפוי טובה. לי כואב שהבן שלי מגן על חלאות כאלו שהיה לך בהצלחה כבר החלטת לא היה קורה כלום אם לא היה להם ייצוג, יהב דאג להם לעוד מאה שנה.

שלומי: מצד אחד רצית את הליכוד אבל השרירים שהם עשו גרמו לך לבחור בבלד ולטעון שהם בחירה לגיטימית. נו באמת.

אורית: אין לי בעיה עם השמאל או הימין או המרכז או הדתיים וכן אפילו עם הערבים שבעירנו, אבל יש לי בעיה מאוד קשה עם שונאי הארץ עם אלה שקוראים להשמדתה. אסור לתת להם ייצוג בשום מקום.

חגי: האם יחויב לכבד את העם היהודי ואת מדינתו, בימי זיכרון. ומה אם ידרוש “לחגוג את יום האסון שלהם-ב1948? באמת סליחה שניצחנו ונשארנו בחיים! בעירייה יושב צורר יהודים! לאן הגענו. זה באמת חד”ש. אני מתבייש ומצטער שבחרתי בך.

חן: בושה עינת קליש מחבל סגן ראש העיר תתביישי לך.

ירון: עם יהב, דאגתי מאוד לעתיד של חיפה – עם קליש, אני מבין שלא יהיה כזה.

איתן: עינת קליש רותם. אני אישית דאגתי לעשרות רבות של אנשים לבחור בך. טעות קשה עשית. ועדיין לא ענית איך זה שסגן ראש עיר תומך בדאעש ושישראל מדינה כובשת, משמע שאת יושבת בכיסא שלך על אדמה כבושה. איך יהיה אפשר לחיות בדו קיום אם אדם כזה ? תעני ענייני ולא הפוך על הפוך.

שרית: בתור חברת מפלגת העבודה וכאחת שאין לה כלל בעיה עם כל מגזר באשר הוא אני מבכה את ההחלטה למנות את תומך אסד ונסראללה, האיש שהשווה את צה”ל לדאע”ש ואיים על אישה בחשיפת חייה האישיים לסגן ראש עיר. אני בזה לעסקנות קטנה. אני מואסת בהחלטה שאין בה טיפת אמת מלבד החובה לאבי גבאי לקראת הבחירות. יום שחור לתושבי חיפה.

 

דניאל סיגלוב, מיוזמי המחאה למינוי רג’א זעתרה לסגן ראש העיר חיפה, המחאה הצליחה?

הקואליציה הורידה מהפרק את ההצבעה שתוכננה הערב למינוי רג’א לסגן ראש העיר. ההצעה ירדה בעקבות הלחץ של תושבי חיפה בימים האחרונים ומבחינתנו זאת הצלחה אבל רק הצלחה חלקית. המאבק ימשיך עד שעינת קליש תבטל את ההסכם עם רג’א, לא נאפשר לתומך טרור, תומך חיזבאללה, לכהן בתפקידים עירוניים.

 

ותגובת עיריית חיפה וקליש רותם? לא מגיעה. כנראה שלא נשאלה השאלה הנכונה. שוב.

פועל בכל הכח עד שההחלטה למנות את רג'א תיפסל. דניאל סיגלוב. אלבום פרטיפועל בכל הכח עד שההחלטה למנות את רג'א תיפסל. דניאל סיגלוב. אלבום פרטי
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות