דיבר בסלולרי ונתפס נוהג עם רישיון שפקע משנת 2003, כשלחובתו 5 פסילות פעילות

אתמול בערב במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה, זיהו השוטרים נהג המבצע שימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה. בבדיקה של הנהג נמצא כי רישיון הנהיגה שלו פקע משנת 2003, לחובתו עומדות 5 פסילות פתוחות כאשר הוא מודע לכך שהוא פסול לאחר שהודיעו לו במספר מועדים שנפגש עם המשטרה כי הוא פסול לנהיגה. לנהג תושב אזור המרכז בן 51 קיימות 19 פסילות נוספות בעברו (בהיעדר וביודעין) ע"י בימ"ש וע"י המשטרה אך זה לא מונע ממנו להמשיך ולנהוג. השוטרים שהופתעו לגלות כמות פסילות כה חריגה, עיכבו את הנהג לחקירה ביחידת הבוחנים, בסיום הנהג נשאר במעצר והיום בבוקר יובא בפני שופט לדון בבקשה להארכת מעצרו. רכבו של הנהג הושבת למשך 30 ימים ונגרר לאלתר.  

**נהיגה תחת פסילה מהווה הפרה בוטה של החוק תוך סיכון משתמשי הדרך, משטרת ישראל פועלת כל העת לאתר נהגים אלה ולמצות עימם את הדין, במטרה להגביר את ההרתעה והציות לחוק.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות