עימותי הדרבי החיפאי שהחלו ברשת הסתיימו בהורדת שלט ועיכוב ראש קבוצת אוהדים לחקירה

הדרבי החיפאי שהתקיים הערב התחיל כבר הרבה לפני ברשתות החברתיות כאשר נרשמו עימותים רבים בין אוהדי 2 הקבוצות החיפאיות. אוהדי מכבי והפועל שלחו בווטסאפים שלהם תמונות לא נעימות המלוות במשפטים קשים. מצ"ב תמונות שרצו השבוע בווטסאפים. במשחק עצמו שהסתיים בניצחון הפועל חיפה 3-1 עיכבה המשטרה לחקירה ראש קבוצת אוהדים, לאחר שהונף דגל פריסה ביציע בניגוד לתאום עם המשטרה ובאופן הפוגע עפ"י החשד בסדר הציבורי.
  ממלחמות הדרבי. רץ ברשת
  מלחמות הדרבי. רץ ברשת

  המשטרה שעכבה לחקירה את העומד בראש קבוצת אוהדים, הפסיקה לאלתר את הנפת דגל פריסה הערב באצטדיון סמי עפר, לאחר שהדגל שהונף הינו שונה ובניגוד לאישור מהמשטרה והגורמים המקצועיים האחרים. יש לציין כי בדגל נראית דמות מכוונת אקדח, ולפיכך, מיד ניתנה הוראה להורדת הדגל ומנהיג הקבוצה נעצר כאמור לחקירה. המשטרה מוסרת כי היא רואה בחומרה את האירוע ותפעל בכל הכלים העומדים לרשותה על מנת למנוע פגיעה בביטחון האוהדים.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  Back to top button
  נגישות