ניוזים חמיםחדשות

תושב בית שמש בן 76 ביצע עבירות מין קשות בנער בן 15 בעל צרכים מיוחדים, תוך ניצול מצבו

תושב בית שמש בן 76, ניצל את מצבו של נער בן 15 עם צרכים מיוחדים וביצע בו עבירות מין. שוטרי מחוז ירושלים עצרו את החשוד ולאחר שהחקירה הושלמה, צפוי נגדו כתב אישום

 

חקירת המעשים בתחנת בית שמש שבמחוז ירושלים, החלה בשבועות האחרונים בעקבות דיווח שהתקבל במשטרה על חשד לעבירות מין בנער בן 15 עם צרכים מיוחדים.

שוטרי תחנת בית שמש הצליחו להתחקות אחר החשוד, תושב בית שמש בן 76, שעל פי החשד, ביצע עבירות מין בקורבן בעיר בית שמש.

מהחקירה במשטרה עלה כי החשוד פגש בקורבן במסעדה בעיר וביצע בו מעשים מגונים במקום. בשלב מסויים, הקורבן הצטרף לחשוד והשניים יצאו לרחוב, שם ביצע החשוד בקטין, עבירת מין נוספת. עוד עלה בחקירה כי החשוד פגש את הקורבן בהזדמנות נוספת ועל פי החשד ביצע בו מעשים מגונים גם במקרה זה.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבימ״ש. אמש החקירה במשטרה הושלמה, גובשה נגדו תשתית ראייתית לעבירות מין בנסיבות מחמירות כשהקורבן עם צרכים מיוחדים, מעצרו הוארך שוב בבימ״ש והוגשה נגדו הצהרת תובע. בימים הקרובים, צפויה הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום.

רס"מ מתן בלאו ראש צוות חוקרי נוער בתחנת בית שמש במחוז ירושלים, ציין: "מדובר במקרה חמור של עברות מין כנגד קטין עם צרכים מיוחדים. החשוד ניצל את מצבו של הקורבן וביצע בו עבירות מין חמורות, לכן עצרנו אותו וצפוי נגדו כתב אישום. במהלך החקירה הצלחנו לבסס חשד במקרה נוסף שבו החשוד ניצל את מצבו ותמימותו של הקורבן למעשיו הפסולים של החשוד. אתמול בסיום החקירה, הצלחנו לגבש נגד החשוד תשתית ראייתית לפגיעה מינית בנסיבות מחמירות בשל היותו של הקטין עם צרכים מיוחדים״.

 

צילום אילוסטרציה: גטיאימג'ס

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות