ניוזים חמיםחדשותירושלים

משפחה איכותית: אב ובנו פרצו לרכבי היסעים וגנבו מתוכם מקררים

בפעילות בלשי היחידה ללחימה בפשיעה בירושלים, נעצרו אב ובנו תושבי העיר החשודים כי פרצו לכלי הרכב ה"יוקרתיים" שמתוכם נגנבו מקררים וחלקי רכב נוספים

בפעילות בלשי היחידה ללחימה בפשיעה ציון במחוז ירושלים, עצרו אמש במסגרת חקירה סמויה שהתנהלה בשבועות האחרונים, אב ובנו תושבי מזרח ירושלים בחשד למעורבותם במספר התפרצויות לכלי רכב לשירותי היסעים. בשל ייעודם, כלי רכב אלו מאובזרים במקרר מותאם ששוויו הכספי רב.

תחילתה של החקירה לאחרונה, בעקבות מספר דיווחים שהתקבלו על התפרצויות לכלי רכב אלו תוך שבירת חלון הרכב, התפרצות לתוכו וגניבת המקררים ובמספר מקרים, חלקי רכב נוספים. במסגרת חקירה זו, ביצעו יל"פ ציון פעולות מגוונות ואיסוף ממצאים במטרה להתחקות אחר החשודים במעשה. אמש, אותרו שני החשודים אז התברר כי מדובר באב ובנו תושבי שכונת א-טור שבמזרח העיר והם נעצרו על ידי בלשי היל"פ לחקירה.

בעת מעצרם הבחינו כי ברכב נוהג האב וזאת על אף היותו פסול לנהיגה שהושתה לגביו על ידי בימ"ש. בחיפוש שערכו הבלשים בביתם, אותרו מפתחות רכב השייכים לרכבי הסעות, פרטי לבוש הקושרים את מי מהם למעשים וחלקי רכב שטיבם טרם הוברר. על פי החשד, את הציוד שנגנב, מכרו השניים לאחרים ובכך שלשלו לכיסם סכום כסף רב.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות