ניוזים חמיםבריאות

צעירת בת 19 נפטרה היום עקב קורונה בביה”ח הדסה בירושלים. ביה”ח: “סבלה מעודף משקל קיצוני, בעיות נוספות. עברה מספר החייאות במהלך השבוע”

הקורונה גובה היום את חייה של צעירה בת 19 בלבד שנפטרה היום בהית החולים הדסה בירושלים. לפי הרופאים, סבלה מעודף משקל קיצוני, יתר לחץ דם ריאתי. עברה מספר החייאות וחוברה למכונת לב ריאה בימים האחרונים

חולה צעירה בת 19 אשר סבלה ממחלות רקע קשות שכוללות יתר לחץ דם ריאתי ואי ספיקת לב, עם עודף משקל קיצוני עד כדי קושי בתנועה, נדבקה בקורונה עם עומס נגיפי מאסיבי.
עם קבלתה לאשפוז בהדסה נזקקה מייד להנשמה. היא חוברה למכונת לב ריאות (אקמו) ולאחר כשבוע וחצי של טיפול מקסימלי היא נפטרה.
משפחתה שליוותה אותה כל העת הייתה לצידה בעת פטירתה.
בהית החולים הסבירו: “החולה טופלה בכל הארסנל העומד לרשות בית החולים ובמסירות רבה על ידי הצוותים, כולל מערכת לב ריאות וגם טיפול במסגרת ניסוי קליני, במהלכו קיבלה טיפול בחיסון פאסיבי שמכיל גמאגלובלינים נגד הוירוס.
קיימת הסתברות גבוהה שבשל העומס הויראלי, והצורך בהחייאות ממושכות מרגע קבלתה נדבקו מספר אנשי צוות שטיפלו בה. הם אותרו ובודדו כנדרש”.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות