חדשות

מזעזע: ילדה בת 6 בת”א ירדה בבוקר לקנות חלב במכולת ליד הבית ונאנסה על ידי תושב רמת גן

ילדה בת 6 ירדה בסך הכל בבוקר לקנות חלב ליד ביתה בתל אביב ואז נאנסה על ידי גבר תושב רמת גן, שהוא בכלל עבריין מין מורשע שאמור להיות תחת פיקוח השב"ס

ילדה בת 6 ירדה לפני מספר ימים, בשעת בוקר מוקדמת, מביתה שבדרום תל אביב למכולת סמוכה כדי לקנות חלב לבקשת אמה. בזמן שהילדה פנתה למכולת, הבחין בה תושב רמת גן כבן 40 שהיא הולכת לבדה והחליט לבצע בו את זממו האכזרי.

אותו גבר תפס את הילדה בשתי ידיו וגרר אותה לפינה מבודדת באזור שם החל לאנוס אותה ואז נמלט מהמקום.

 

 

 

Tags

 

הילדה הקטנה שבה לבית הוריה וכשהיא שרויה בהלם סיפרה להורים את שעברה בזמן שהלכה לקנות בסך הכל חלב. ההורים מיהרו והזעיקו את שוטרי תחנת שכונות. למרות הטראומה הקשה שעברה, הצליחה הילדה לתאר לשוטרים את מראהו של מי שאנס אותה.

השוטרים החלו בסריקות נרחבות באזור ואז באמצעות איתור נייד הצליחו לאתר גבר בקרבת מקום והבחינו בגבר שעונה לתיאור הילדה. מתחקור ראשוני שלו, התברר שמדובר בעבריין שריצה עונש מאסר בגלל עבירות מין ואמור להיות מפוקח על ידי יחידת צור של שב”ס.

הוא נלקח לחקירה שבה הודה במעשים. בימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close