חדשות

צפו: לאחר שגנב בושם מחנות ברח’ המכבים בראשל”צ ניהל מרדף עם המשטרה ואף דרס שוטר

תושב נתניה רצה לחסוך לעצמו כמה מאות שקלים וגנב בקבוק בושם, אבל זה יעלה לו ביוקר בכמה שנות מאסר.

בתום חקירת משטרת ישראל, הוגש בשבוע שעבר כתב אישום, באמצעות פרקליטות מחוז מרכז, כנגד תושב נתניה בן 47, בגין דריסה של מתנדב משטרה במדים, גניבה ועבירות נוספות.

מכתב האישום עולה כי בסוף החודש שעבר, גנב הנאשם בושם מחנות למוצרי פארם ברחוב המכבים בראשון לציון. המאבטח בחנות שהבחין בו, קרא לו לעצור אך הוא בתגובה נמלט לעבר רכבו שחנה בסמוך.

המאבטח שהבחין בניידת משטרה, ובה שני מתנדבים במדים, דיווח למתנדבים על המקרה ואלו הגיעו לכיוון רכבו של החשוד וחסמו אותו עם הניידת.

המתנדבים קראו לנאשם לעצור וניסו לפתוח את דלת רכבו, אך הוא לא נענה לקריאותיהם, התניע את רכבו ונסע במהירות לאחור, פגע בעוצמה בניידת המשטרה ובהמשך ביצע פניית פרסה חדה ופגע בעוצמה באחד המתנדבים.

כתוצאה מכך הוטח המתנדב על הכביש, והנאשם המשיך בנסיעתו תוך שהוא דורס את המתנדב, גורר אותו מתחת לרכב לאורך מספר מטרים ונמלט מהמקום.

המתנדב פונה לבית החולים אסף הרופא כשהוא פצוע באורח בינוני.

פעילות חקירתית ומבצעית הביאה לאיתורו ולמעצרו של הנאשם בסמוך לביתו בנתניה.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבימ”ש השלום בראשל”צ, ובשבוע שעבר כאמור הגישה הפרקליטות כתב אישום בעניינו הכולל בקשה לחילוט רכבו, וכן בקשה לעצרו ולפסול את רישיונו עד לתום ההליכים בגין גניבה, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו, חבלה של ממש, נהיגת רכב בדרך נמהרת והפקרה לאחר פגיעה.

 

צילומים: דוברות המשטרה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות