חדשות

רחובות: מתנדבי ידידים חילצו בשלום פעוטה שננעלה בשגגה ברכב • "מרגש לראות את ההתרגשות בעיניים של האמא"

התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות פעוטה כבת שנתיים שננעלה בשגגה ברכב לעיני אמה ברחוב התחייה ברחובות

ניקול גולן, מוקדנית ידידים מפרויקט מעורבות חברתית, ענתה לשיחה, לקחה פרטים, והזעיקה סיוע. אליהו בוחניק ועזרא כדורי, מתנדבי סניף רחובות, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו השניים את הפעוטה בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

אליהו מספר: "בדיוק הגעתי הביתה אחרי שסיימתי לימודים. נכנסתי חזרה לרכב ויצאתי במהירות לכתובת. היה בחוץ חם מאוד וראיתי את הילדה ברכב הנעול כשהמפתח אצלה ביד. עם ערכת הפתיחה פתחתי בזריזות את הרכב בצורה נקייה ובטוחה וחילצתי את הילדה. היה מרגש לראות ההתרגשות בעיניים של האמא. היא הודתה לנו מאוד. משמח לעשות חסד שכזה."

בידידים שבים וקוראים להורים לשמור עליהם את מפתח הרכב תמיד ושלא לתת אותו לילדים • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות