ניוזים חמיםחדשות

אלשייך יוסף אלבאז, אימאם המסגד הגדול בלוד, נעצר היום בבוקר על ידי יחידת להב 433 בחשד להסתה לפגיעה ולרצח שוטרים

נעצר אימאם המסגד הגדול בלוד, יוסף אלבאז, ששיתף סרטון רצח של שוטרים וכתב: "הדרך הטובה להתמודד עם חוסר צדק"

אלשייך יוסף אלבז, אימאם המסגד הגדול בלוד, הוא האיש שנעצר היום בבוקר על ידי יחידת להב 433 בחשד להסתה ופגיעה נגד השוטרים, כששיתף סרטון רצח שוטר וכתב כי זו הדרך היחידה להתמודד עם חוסר צדק.

במסגרת המאבק של משטרת ישראל בעבירות ההסתה המתבצעות ברשת ובהתאם לאישור פרקליטות המדינה. בלשי היחידה הארצית לחקירות בינלאומיות (יאחב”ל) בלהב 433, ביצעו במהלך הלילה מעצר של אלשייך יוסף אלבאז, אימאם המסגד הגדול בלוד, החשוד כי פרסם בתאריך 15.6.21 פוסט בפייסבוק עם הפנייה לסרטון שבו סצנה אלימה של הרג שוטרים מהסרט “וולף קריק” וכתב מעל הסרטון: “הדרך הטובה ביותר להתמודד עם חוסר צדק”.

בגין החשד להסתה לאלימות, טרור ואיומים, החשוד נחקר ברגעים אלה במשרדי היחידה ובכוונת המשטרה להביאו במהלך היום לבית המשפט לדיון הארכת מעצר.

 

צילום: פייסבוק

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות