בת ים

בבת ים נערכים להמשך המשימה – מניעת התפשטות הקורונה

ראש עיריית בת ים, צביקה ברוט ומפקד מחוז דן בפיקוד העורף, אל״ם אריאל בליץ נפגשו לצורך מעקב ותיאום ציפיות אחר המשימה של הרשות בשיתוף מחוז דן בפיקוד העורף למניעת התפשטות נגיף הקורונה

בפגישה שהתקיימה אתמול בעיריית בת ים בין ראש עיריית בת ים ומפקד מחוז דן בפיקוד העורף, יחד עם בכירים נוספים מפיקוד העורף ועיריית בת ים הוחלט – ממשיכים במאבק בנגיף הקורונה.
בפגישתם ציין מפקד המחוז, אל”מ אריאל בליץ: ״המערכה לא הסתיימה, הנגיף עדיין כאן. על אף החזרה לאט לאט לשגרה, זו לא שגרה. אלו חיים ״בנוכחות הקורונה״ יש לזכור זאת וכן, להיערך בהתאם ולשמור על הנחיות משרד הבריאות. ניכר במהלך תקופה זו כי עיריית בת ים הינה מודל וסמל לרשות מצטיינת. אירוע זה, הוכיח לנו כי אין תחליף להכנות של הרשות ופיקוד העורף יד ביד. אני מלא הערכה לראש העיר וצוותו על הפעילות וההתמודדות עם המשבר בסיוע של פיקוד העורף בחודש וחצי האחרונים לשם השגת המטרה- צמצום התפשטות הנגיף״.
ראש העירייה צביקה ברוט אמר בפגישה: ״אני מודה לפיקוד העורף על שיתוף הפעולה בניהול מצב החירום של הקורונה בבת ים. הצלנו חיים בכך שנערכנו מראש בצורה טובה, קיבלנו החלטות קשות כמו סגירת בתי הכנסת הרבה לפני כל המדינה, ואף סייענו לרשויות אחרות שהתקשו באירוע. בסופו של דבר הבאנו את בת ים להיות אחד המקומות הבטוחים בארץ, ואני בטוח שהעבודה המשותפת תימשך לכל אורך אירוע הקורונה שימשיך ללוות אותנו בתקופה הקרובה. אני מחזק את תושבי העיר וקורא לציבור להמשיך ולשמור על ההנחיות מצילות החיים״.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close