בת ים

בבת ים דואגים לחתולי הרחוב גם בזמן משבר הקורונה

לא שוכחים אף אחד – עיריית בת-ים דואגת גם לחתולי העיר: עם כניסתן של הנחיות הממשלה החדשות לתוקף, והגבלת טווח היציאה מהבית, נערכה המחלקה הווטרינרית בהוראת ראש העיר צביקה ברוט לעזור לחתולי העיר, כדי להבטיח את המשך האכלתם השוטפת ברחבי העיר. מידי יום הווטרינר העירוני, ד”ר משה ננקין ואנשי המחלקה מבצעים סקירה בתחנות ההאכלה הפזורות ברחבי העיר לבדוק כי ישנם מזון ומים בתחנות.
פיזור המזון בעמדו נעשה ע”י המחלקה הווטרינרית הודות תרומה שקיבלה המחלקה מחברת “בית ארז” מקבוצת מילטין, של כ-40 ק”ג מזון לחתולים. המזון שהתקבל כתרומה ישמש גם עבור חלוקתו למאכילי חתולים רשומים ע”י המחלקה הווטרינרית. החלוקה תתקיים מחר ה- 7/4, יום ו-ג, בין השעות 10:00-9:00 במחלקה הווטרינרית בשד’ העצמאות 41.
מאכלי החתולים מתבקשים להגיע למחלקה בהתאם להוראות משרד בריאות. חלוקת המזון תעשה עד גמר מלאי, ותשמש את המאכלים החתולים למילוי עמדות האכלה בימי הפסח וגם לאחר מכן.
בנוסף, המחלקה תמשיך לסייע למאכילי החתולים אשר לא יכולים להגיע לנקודות האכלה, ומזמינה לשלוח למייל: osnatr@bat-yam.muni.il נקודות האכלה המרוחקות מבתי מגורים, והשירות הווטרינרי יפעל להמשך האכלתם גם בתנאי החירום, ותוך הקפדה על הנחיות הממשלה, משרד הבריאות והשמירה על בריאות הציבור.

תמונות: דוברות עיריית בת ים

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close