בת ים

ראש עיריית בת ים צביקה ברוט בקריאה: יש להקדים באופן מיידי חלק מעבודות הרכבת הקלה לימים אלה

משבר הקורונה אולי מפריע לשגרת החיים שלנו, אך ייתכן שהוא דווקא יסייע לשיפור איכות החיים בהמשך: ראש העירייה צביקה ברוט פנה לחברת נת״ע, בבקשה להקדים באופן מיידי חלק מעבודות הרכבת הקלה לימים אלה – כדי לצמצם את משך העבודות בהמשך.
במקביל שוחח ברוט גם עם מנכ״ל נתיבי אילון, וביקש גם ממנו לנצל את ימי הקורונה כדי לזרז את העבודות ולמנוע פגיעה נוספת בתושבי העיר.
עבודות הרכבת הקלה החלו כזכור כבר לפני כשנתיים וחצי. מאז שנכנס לתפקידו פעל ברוט על מנת לצמצם את הפגיעה בתושבים, שנגרמה בשל רשלנות באישור תוואי העבודות לפני שנים.
עם זאת, במסגרת שיתוף פעולה עם חברת נת״ע הוא הצליח לצמצם במעט את משך העבודות הצפוי – וכעת מבקש ראש העיר לנצל את ימי הסגר, בהם כמעט ואין תנועה בכבישים, כדי לבצע חלק מהעבודות המשמעותיות בתוואי הרכבת.
ברוט שוחח עם מנכ״ל נת״ע חיים גליק, וסיכם עמו כי נת״ע תעשה כל מה שניתן כדי להאיץ את העבודות בתקופת הסגר – זאת במטרה לשחרר מעט מהלחץ לאחר החזרה לשגרה בעוד כמה שבועות.
במקביל שוחח ברוט גם עם מנכ״ל חברת נתיבי אילון, איתמר בן-מאיר, והגיע עמו לסיכום דומה בנוגע לעבודות של החברה המבוצעות בכניסה לעיר.
לדברי ברוט, ״אנחנו חייבים לחשוב גם על היום שאחרי הקורונה, ולנצל את ימי הסגר כדי לבצע כמה שיותר עבודות דחופות ברחבי העיר. אנחנו מתמקדים בניהול מצב החירום והסיוע לתושבים, אבל במקביל נערכים גם להקל על התושבים לאחר החזרה לשגרה״.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות