בת ים

אוכפים את ההנחיות: עיריית בת-ים חסמה את הכניסות לחופי הרחצה במחסומים. מתקני הספורט והפארקים גודרו בסרטי סימון

עיריית בת ים ממשיכים באכיפת ההנחיות של משרד הבריאות. על מנת למנוע ירידה לחופים נחסמה היום הגישה לחופי הרחצה והוצב שילוט בהתאם. גם הגנים ובהם מתקני השעשועים והכושר גודרו.
בהתאם להנחיות משרד הבריאות נאסרה כבר בשבוע שעבר היציאה לפארקים ולקניונים, אולם חלק לא מבוטל מהציבור ראה בהנחיות אלו בגדר המלצה ובסוף השבוע שאזרחים פקדו את חופי הים והפארקים ברחבי הארץ בכלל ובעיר בת-ים בפרט.
עיירת בת ים חוזרת ומדגישה את חשיבות מילוי הנחיות משרד הבריאות. מדובר בהנחיות מצילות חיים. על תושבי העיר להישמר ולהישאר בבתים, לשמור והישמע להנחיות משרד הבריאות הכוללות את הדברים הבאים:
אין לצאת מהבית, למעט במצבים המחייבים זאת (עבודה בהתאם למגבלות ולתקנות, הצטיידות במזון, תרופות, שירותים רפואיים ושירותים חיוניים אחרים).
אין לצאת מהבית לפארקים, לגינות משחקים, לחוף הים, לבריכה, לספריות, למוזאונים, לשמורות טבע וגנים או למרחבים ציבוריים אחרים.
ניתן לצאת בקרבת הבית עם ילדים במסגרת המשפחה בלבד או עם בעל חיים (באופן בודד).
אין לקיים חוגים כלל, גם לא במספר מינימלי של משתתפים, ובכלל זה חוגי ספורט וחדרי כושר. כלל זה חל גם על חוגים המתקיימים במסגרת ציבורית וגם במסגרות פרטיות.
יש לשמור על קשרים חברתיים באמצעי תקשורת מרחוק ולהימנע מאירוח של חברים ובני משפחה שאינם מתגוררים בבית
צביקה ברוט, ראש העירייה, מסר: “רבים מתושבי העיר שלנו נמצאים בסיכון גבוה יותר מהממוצע, בשל גילם המבוגר. אני דורש מתושבי העיר להמשיך להקפיד הנחיות משרד הבריאות, ולא לצאת מהבית שלא לצורך. אנו ערוכים ברמה הגבוהה לכל תרחיש, אך אנו חייבים את שיתוף הפעולה של הציבור. אלו הנחיות מצילות חיים. אנו נוקטים בכל האמצעים שברשותנו כדי לנהל את האירוע בצורה מיטבית, אך לא נצליח לנצח את הנגיף אם לא נקפיד כולנו על הנחיות, ונשאר בבית. זה פיקוח נפש של ממש – רק כך נצליח לעבור את זה בשלום”.
משרד הבריאות מפרסם ומעדכן באופן שוטף את הנחיות ההתנהגות לציבור בשגרה החדשה בלינק הבא: https://govextra.gov.il/ministry-of-
health/corona/corona-virus/guidelines//

צילום: דוברות עיריית בת ים

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close