חדשות

גם בכבישים ריקים: קטטה בין נהגים במחלף אלוף שדה הביאה לדקירה ופציעה באורח קשה של אחד הנהגים, בן 45

לא יאמן- גם כשהכבישים דלים בתנועה נרשם מקרה חמור לפני זמן קצר במחלף אלוף שדה בכביש 4 ליד ר"ג, כשקטטה בין נהגים הביאה לדקירתו של אחד מהם ופציעתו באורח קשה

עקב ההוראות לסגר חלקי שהוטלו על תושבי המדינה בשל הקורונה, כבר מספר ימים התנועה בכבישים דלילה ואין עומסי תנועה. אבל כנראה, גם זה לא מונע מהנהגים הישראלים להיות חסרי סבלנות ועצבניים – התוצאה מכך נראתה לפני זמן קצר במחלף אלוף שדה בכביש 4 סמוך לרמת גן:

לפני זמן קצר הוזעקו כוחות הצלה למחלף יצחק שדה בכביש 4, לא בשל תאונת דרכים אלא כדי לטפל בנהג רכב פרטי בן 45 שנמצא דקור ופצוע באורח קשה במקום, זאת לאחר שהחלה להתפתח קטטה בינו לבין נהג רכב אחר.

יהודה הילדסהיים ונפתלי זולדן חובשים באיחוד הצלה סיפרו: “כשהגענו למקום נתקלנו בפצוע שנדקר בפלג גוף עליון. לדברי עוברי אורח מדובר בקטטה בין נהגים. הענקנו לו סיוע ראשוני ולאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים כשמצבו בשלב זה מוגדר בינוני עד קשה”..

 

Tags
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close