חדשות

בשורה משמחת בימי קורונה – פילון קטן נולד בספארי ברמת גן. לאמא, שנקראת "הקטנה", ולפילון, שלום

פילון חדש בימי קורונה. הבוקר הסגרירי הזה בספארי החל בהתרגשות ובשמחה גדולה כשהמטפלים גילו בבית הלילה פילון קטן ומתוק שנולד זמן קצר קודם לכן.
האם המאושרת היא לה-פטיט בת ה-35 שהמליטה בשעה טובה ומוצלחת את הגור השלישי שלה בעיתוי מצוין, כיוון שבדיוק אתמול סיימו המטפלים לנקות את החצר הגדולה של הפילים האסיאניים.
תהליך הניקוי היה מורכב ונמשך מספר ימים בעיקר משום שלה-פטיט שהיא פילה שעברה מסכת חיים לא פשוטה לאחר כשנדדה בצעירותה בין קרקסים, מתקשה להתמודד עם שינויים ויש קושי לשכנע אותה להיכנס לבית הלילה.
את המנוחה והנחלה, היא מצאה אחרי שנים רבות בספארי ועם השנים מצבה הלך והשתפר בעיקר לאחר שהמליטה לפני 14 שנים את בתה הבכורה, לה-בל.
לאחרונה נוסף שער חדש שמאפשר שליטה מרחוק ומחבר בין חצר הפילים לבתי הלילה שלהם וזאת כדי להקל על לה-פטיט את הכניסה למתחם. השער הטכנולוגי החדש מאפשר לה לחוש שליטה וביטחון והיא החלה להיכנס בקלות ובשלווה עם יתר הפילים לבתים וכך אפשרה למטפלים לבצע את ניקיון החצר בצורה מושלמת. אתמול לאחר שהחצר הייתה נקייה ומהבריכה נשאבו המים והוזרמו מים חדשים, הובאו לספארי גם 7 משאיות גדולות מלא

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות