בת ים

בשל הקורונה בבת ים: ביטול תשלומים למעונות ולצהרונים לחודש אפריל והקלות גדולות בדוחות חניה

משבר הקורונה – להלן עדכוני עיריית בת-ים נכון ליום 17.3 בשעה 08:00

חינוך: כל מוסדות החינוך אינם פועלים, לרבות החינוך מיוחד – בתי ספר, פעילות חינוך בלתי פורמלי, תנועות נוער וחוגים, גני עירייה, גנים פרטיים ומעונות יום. גם מערך הצהרונים לא יופעל. כל המרכזים קהילתיים, מרכזי תרבות, ספורט, צעירים, קליטה ונוער אינם פעילים.

תשלום לצהרונים: בהתאם להנחיית ראש העיר התשלום לחודש אפריל לצהרונים יוקפא. לגבי השבועיים של חודש מרץ סוגיית ההחזר נבחנת משפטית ובכל מקרה לא יידרש תשלום עבור שירות שלא ניתן.

מוקדי תמיכה לתושבים: הקמנו שלושה מוקדים טלפוניים להתייעצות ותמיכה רגשית לכלל האוכלוסייה.
המוקדים פעילים מידי יום בין השעות 08:30 – 15:00.
* פסיכולוגים חינוכיים: 03-7762641
* עובדים סוציאליים: 03-5556212
* מוקד לאזרחים ותיקים: 03-7762604

משרדי העירייה: לאור הנחיית משרד הבריאות לא תתקיים קבלת קהל. המוקד העירוני 107 עומד לרשות התושבים בכל שאלה 24 שעות ביממה.
כמו כן, מחלקות העירייה פועלות כרגיל, למעט קבלת קהל.
שירות ניתן לקבל גם באמצעות אתר האינטרנט של העירייה.
בנוסף בימים אלו אנו מתגברים את שירותי התברואה וניקיון: הגברת מערך פינוי האשפה והניקיון והיערכות לחיטוי אזורים ככל שיידרש.

תשלום ארנונה: דחיית תשלומי הארנונה ל-1 במאי הורחבה לכל תושבי העיר בת ים ולא רק לבעלי עסקים.

שיטור ופיקוח: השיטור והפיקוח עירוני ממשיך לפעול כסדרו והאכיפה לשמירה על הסדר הציבורי נמשכת תוך שורת הנחיות להקלה על התושבים.

דוחות החניה: לאור בעיות חנייה שנוצרו כתוצאה מעבודות הרכבת הקלה בימים של שגרה לא מתבצעת אכיפה, ברחובות פנימיים, בגין חניה על מדרכה עד שעה 08 בבוקר, כל עוד לא מדובר בחניה מסכנת חיים. אנו מודעים לכך שתושבים רבים נותרים בביתם עם הילדים ולכן בהתאם להנחיית ראש העירייה לא יינתנו דוחות גם לאחר השעה 08 בבוקר. יש לזכור כי במקרה של חניה מסכנת חיים: מעבר חציה/חניית נכים/חסימת צומת האכיפה תתבצע כרגיל, כמו גם בחניה בכחול לבן.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות