חדשות

שריפה פרצה הלילה במחסן בקומה רביעית בדירה בבני ברק. אין לכודים אך יש נזק כבד לרכוש

קצר חשמלי, ככל הנראה ממייבש כביסה, גרם לשריפה כבדה בקומה רביעית בבניין ברחוב אמרי חיים בבני ברק. אין נפגעים במקום

סמוך לשעה 00:30 פרצה שריפה בדירה ברחוב אמרי חיים 29 בבני ברק. למקום הוזנקו 4 צוותים מתחנה אזורית בני ברק בסיוע של צוותים מתחנה אזורית רמת גן, בפיקוד מפקד המשמרת, רב רשף אבי ביטון. הצוותים בהגיעם למקום זיהו כי מדובר בשריפה בתא שטח גדול בקומה הרביעית והאחרונה של הבניין ופעלו לחתירה למוקד השריפה וכיבי האש. בד בבד עם פעולות הכיבוי, בוצעו פעולות של סריקה אחר לכודים פוטנציאלים על ידי צוותי כיבוי נוספים.
האירוע הסתיים ללא נפגעים. נזק רב נגרם לרכוש. חוקר דליקות הוזמן למקום.
לפי עדויות ראשוניות במקום האש פרצה במחסן על הגג שבו היה מייבש כביסה. אם היה מותקן במקום גלאי עשן – מציל חיים, בני המשפחה היו מודעים לשריפה עוד בשלביה הראשוניים, מחייגים 102 למוקד כבאות והצלה ומתחילים פעולות כיבוי באמצעים מקומיים, במידת האפשר, עוד בטרם התפתחה השריפה לבעירה כוללת של כל חלל המחסן וקומת הגג.

Tags
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close