חדשות

בעקבות איסור משרד הבריאות לקיים אירועים של מעל 5000 איש: מהוטלת העדלאידע בחולון, עיריית ת”א מבטלת את חגיגות פורים בעיר. מירוץ ראשל”צ מבוטל. רק בעיריית ר”ג הודיעו: “בוחנים את ההוראות ונודיע על המסקנות שלנו”

בהלת הקורונה עולה מדרגה – משרד הבריאות הוציא היום אחר הצהריים איסור מוחלט על קיום כנסים או אירועים בהם יש למעלה מ-5000 משתתפים באותו מקום. בעקבות האיסור, רוב העיריות הודיעו מיידית על ביטולי חגיגות הפורים בעיר, רק עיריית רמת גן הודיעה שהיא עדיין שוקלת את ההוראות של משרד הבריאות והיא בהמשך תפרסם את מסקנותיה- תגובה שהעלתה תהיות רבות.

כאמור, בעקבות הודעת משרד הבריאות: עיריית תל אביב-יפו הודיעה כי היא פועלת בהתאם להנחיות משרד הבריאות ולא תקיים אירועים עירוניים בהם משתתפים מעל 5000 איש. “בכל מקרה, רייב הפורים שהיה צפוי להתקיים ביום שישי הקרוב נדחה עקב מזג האוויר הסוער הצפוי בסוף השבוע. כרגע לא מתוכננים אירועים גדולים נוספים בימים הקרובים וכל אירוע מתוכנן ייבחן לגופו”.

גם בחולון, העדלאידע הגדולה והמפורסמת בארץ מבוטלת.
ראש עיריית גבעתיים, רן קוניק, יקיים הערב בשעה 18:00 בחדר הישיבות בשינקין 6 גבעתיים, *ישיבת הערכות עירונית מיוחדת* עקב ההנחיות החדשות של משרד הבריאות.
בפגישה ישתתפו בכירי העירייה והגורמים המקצועיים.
ואילו בעיריית רמת גן לא הפנימו את איסור משרד הבריאות ומבחינתם הם מתכוונים לדבריהם לבחון ולדון לעומק באיסור. וכך הודיעה עיריית רמת גן: “בהמשך להודעת מנכ”ל משרד הבריאות, עיריית רמת-גן מודיעה כי היא בוחנת את הנחיות משרד הבריאות ביסודיות, ותפרסם את ההשלכות והמסקנות לגבי קיום או צמצום האירועים העירוניים לרבות אירועי פורים הקרובים ומסיבות הענק הפרטיות לצעירים המתוכננות בעיר”.
Tags
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close