חדשות

חולה קורונה בא במגע עם שער 8 בבלומפילד לפני שבוע. כל מי ששהה במקום זה באצטדיון מתבקש להיכנס לבידוד

הקורונה הגיעה למגרשי הכדורגל: נער מהיישוב אירוס הגיע לצפות בדרבי התל אביבי, אך לצערו ולצער שאר האוהדים בנוסף לאהדתו את הקבוצה - הוא עובד גם ב"פיראט האדום" באור יהודה, שם התגלה חולה קורונה. מי צריך להיכנס לבידוד בעקבות כך? הפרטים בפנים

חולה מספר 13 בקורונה, והפעם יש גם השפעה ספורטיבית. נער מהיישוב אירוס, הלומד בבית ספר אזורי ברנר ועובד בחנות הפיראט האדום באור יהודה, הגיע לדרבי התל אביבי, ונמצא בבידוד ביתי החל מיום שבת (29.2). להלן המקומות והתאריכים בהם נכח המחייבים את האנשים שהיו בקרבתו להיכנס לבידוד:
1. חנות הפיראט האדום בימים 23-26/2 בשעות 21:00-16:30.
2. ביה”ס אזורי ברנר בתאריכים 24-26/2 
3. איצטדיון בלומפילד שער 8 ביום ב’ 24/2 בשעות 22:00-20:00.
כל תלמידי ביה”ס אזורי ברנר, כולל מורים, אנשי צוות וצוות ההסעות שהיו במגע עם הילד, מתבקשים להכנס לבידוד ביתי לפי הוראת משרד הבריאות ולדווח על כך באתר משרד הבריאות או במוקד הטלפוני.

בנוסף, כל מי שהיה באיצטדיון בלומפילד במשחק הכדורגל וישב בשער 8 מתבקש להכנס לבידוד ולדווח על כך באתר משרד הבריאות.
http://bit.ly/MOH-Corona

או במוקד משרד הבריאות בטלפון *5400 או במוקדי קופות החולים.

אם במהלך הבידוד מופיעים סימפוטמים של חום או שיעול או קושי בנשימה יש להתקשר באופן מיידי למוקד 101 של מד״א על מנת לברר צורך בבדיקת הנגיף.
להנחיות בדבר אופן בידוד ביתי יש להכנס לאתר משרד הבריאות:
http://bit.ly/MOH-Corona

Tags
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close