חדשות

בהלה בקניון גבעתיים: חשד לחולה קורונה שהגיע להיבדק במרפאה בקניון. שתי קומות בקניון נסגרו, מעלית בה שהה החולה הושבתה

תושב גבעתיים הגיע להיבדק במרפאה בקניון גבעתיים, לאחר שחש ברע. עולה חשד כבד כי הוא נדבק בקורונה - מאותו רגע החלו פעולות סגירה של קומות שלמות בקניון והשבתת המעלית

לפני שעה קלה החלה בהלה בקניון גבעתיים בשל חשש כבד להימצאות חולה קורונה במקום.

מדובר בגבר שהגיע למרפאה הנמצאת בקניון, בכדי להיבדק, לאחר שחש ברע. לאחר שנבדק עלה חשד כבד לכך שהוא נדבק בנגיף הקורונה. מאותו רגע נשלחה הודעה למשרד הבריאות ולמקום הגיעו ניידות מד”א מיוחדות שפינו את החולה והרופאה שבדקה אותו לבית החולים תל השומר- למחלקה המבודדת המטפלת בחולי הקורונה.

אלא ששם לא הסתיים הסיפור – לאחר שהוא שהה בקומות שונות בקניון, הוחלט לעת עתה לסגור את קומות 5 ו-6 בקניון לכניסת מבקרים חדשים וצריכה להתקבל החלטה לגבי מי ששהה בקומות אלו. כמו כן, הוחלט להשבית ולסגור לגמרי את המעלית בה השתמש החולה החשוד – עד לחיטויה.

במשרד הבריאות הוציאה בשעה זו הודעת הרגעה בה נאמר כי מדובר בחולה שטס חזרה מארצות הברית דרך איטליה ונבדק לפי הנהלים. לפי משרד הבריאות: “אין מניעה מלהגיע לקניון ואפשר להמשיך את החיים כסדרם”.

כאמור, בהלת הקורונה הגיעה הבוקר לקניון גבעתיים.

Tags
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close