חדשות

צפו: תקרה פעורה, פחי זבל לאגירת המים הדולפים מהגגות והתפוררות. כך נראה מרכז המוסיקה בר”ג, בו לומדים מאות ילדים. ומה עושה העירייה? מתעלמת

בעוד ראש עיריית רמת גן וממלא מקומו, ליעד אילני, שהתחייבו שניהם לשים את ילדי וצעירי העיר בראש סדר העדיפויות, מוצאים כספים לנסיעותיהם הרבות לחו”ל ולסבבוס וכדומה, יושבים מאות ילדים שבאים למרכז המוסיקה בר”ג ומנסים ללמוד מוסיקה כשמסביבם פחי זבל ודליים האמורים לספוג את מי הגשמים היורדים על ראשם במבנה בו התקרה פעורה.

ראש עיריית רמת גן, רק לפני מספר ימים, הפגין רוחב לב ונדיבות כשהתנדב להעביר לסין מסיכות (נשמיות) לפנים במאבק בנגיף הקורונה – מסיכות ממחסני החירום של העיר ומכספי התושבים- אותן מסיכות שמייצרים בסין עצמה.

אותו ראש עיר מרבה גם בנסיעות לחו”ל ואתו ממלא מקומו, ליעד אילני, כשהם לדבריהם מביאים גם לתרומות לעיר. כשרק לפני יותר משבוע גם כל עובדי לשכתו וראש מדור הדוברות, לבנת נזרי, נסעו לשהות באילת ל”ועידת תאגידים עירוניים”, שלא ברור מה הקשר בין הוועידה לשלושת עוזרי ראש העיר ודוברת העירייה? ומדוע זה צריך לצאת מכספי הציבור?

כל זאת מתאפשר בזמן שמרכז המוסיקה ברמת גן נמצא במצב של התפוררות והעירייה מתעלמת מפניות ותחנונים של אנשי המקום לבוא ולטפל בכך. המצב הקשה בו נמצא מרכז המוסיקה, אליו מגיעים מאות ילדים ללמוד מוסיקה וליהנות מחינוך מוסיקלי ותרבותי, כנראה לא מעניין את עיריית רמת גן והעומדים בראשה- כרמל שאמה הכהן וליעד אילני.

לפי גורמים במקום: “אחרי שפיטרו את המנהל ווייסמן ואחרי שחנקו למוות את התזמורת הסימפונית, כשביטלו את רוב הקונצרטים, ואחרי שהורידו בתקציב, העירייה ממשיכה לשים פס על הילדים ועל המרכז. כרמל שאמה הכהן לא טרח לבוא לכאן ולו פעם אחת”, אומר גורם בכיר במערכת. “למה שיטרח? הרי אי אפשר להצטלם עם פחים ומים על הרצפה, במה שאמור להיות בית חם לילדים”.

כל החורף הגג, שבחלקו פעור (כפי שניתן לראות בתמונות), דולפים ממנו כמויות גדולות של מים שמציפים את חדרי המרכז. עד כדי כך, שבחדרים ובמסדרונות הציבו פחים ענקיים כדי לקלוט את המים.

לפי גורם במרכז: “פנינו עשרות פעמים לעירייה בתחנונים שיבואו ויעשו משהו, וקיבלנו התעלמות מוחלטת”.

האכזבה הגדולה לדבריהם הוא ממלא מקום ראש העיר, ליעד אילני: “ליעד הוא בוגר מרכז המוסיקה, אבל הוא הפנה עורף למרכז, לילדים ולהוריהם ולא תומך במאבק שלנו לשפר את המצב”.

מעיריית ר”ג לא נמסרה תגובה עד לכתיבת שורות אלו.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close