חדשות

תלונה למבקר המדינה ושאילתא של חבר מועצה כנגד מוטי ששון ועיריית חולון: “מדוע התושבים צריכים לממן ניהול דף פייסבוק פרטי של ראש העיר ב-12 אלף שקל לחודש?”

לפני כיומיים יוסי סילמן, מנכ”ל עיריית חולון שפוטר יום קודם לכן על ידי ראש העיר, מוטי ששון, חשף בלעדית ב”ניוזים מרכז” את העובדה שבעיריית חולון קורים דברים בהתנהלות לא ראויה, וכי שומרי הסף שהיו אמורים למנוע זאת “שומרי הסף קרסו”.

באותו ראיון, סילמן חשף כי עיריית חולון משלמת 12 אלף שקל בחודש! לגורם חיצוני כדי שינהל מכספי הציבור את דף הפייסבוק הפרטי של ראש עיריית חולון, מוטי ששון.

בעקבות החשיפה- אנשי המשמר החברתי בחולון ותושבים אחרים פנו למבקר המדינה ולמועצה לאיכות השלטון ודרשו כי יבדק מדוע תושבי העיר חולון, צריכים לשלם ניהול דף פרטי של ראש העיר.

“לא יתכן שבעיריית חולון אומרים שאין תקציב לכל מיני דברים ולזה מוצאים תקציב של למעלה מ120 אלף שקל בשנה”. בפנייה גם הם דורשים לדעת מדוע היועצת המשפטית של העירייה, עו”ד יונת דיין, שותקת ומאפשרת לדבר כזה לקרות.

כמו כן, חבר המועצה, מייקל בוזגלו הגיש שאילתא בנושא הזה לראש העיר ודרש תשובות: “ראש עיריית חולון מתבקש להשיב ולהסביר האם נכונה הידיעה שדף הפרטי שלך מנוהל על ידי חברה הגובה כ- 12,000 שקל בחודש. במידה וכן מי משלם האם הינך משלם? האם העירייה משלמת? אבקש לראות העברות בנקאיות לספק. מהיכן יצאו”, אומר בוזגלו בשאילתא ששלח.

פנינו מספר פעמים לתגובת העירייה, בעיריית חולון נמנעו מלהגיב.

Tags
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close