דו”חות מעליכם: המשטרה החלה להפעיל רחפנים לגילוי עבירות תנועה. רק אתמול בת”א הרחפנים הפיקו 372 דו”חות

המשטרה החלה להפעיל באחרונה רחפנים לשם זיהוי נהגים ורוכבי אופניים וקורקינטים המבצעים עבירות. אתמול בתל אביב, במבצע רחפנים מיוחד ניתנו 372 דו"חות. על זה הווייז לא יתריע לכם

הנהגים בישראל מורגלים ש”הווייז” מתריע בפניהם על מכמונות מהירות, מצלמות מהירות ומשטרה. המשטרה החליטה לאכוף את זה וכבר כמה שבועות מפעילה יחידה מיוחדת של רחפנים שמצלמים מלמעלה נהגים ורוכבי אופניים וקורקינטים שמבצעים עבירות. על זה הווייז כבר לא יזהיר אתכם.
במסגרת המאבק בתאונות הדרכים מפעילה המשטרה מגוון רחב של אמצעים ושיטות ובכלל זה מפעילה רחפנים מצויידים במצלמה המאפשרת לתעד ביצוע עבירות תנועה בזמן אמת.
אתמול ערכה המשטרה פעילות רחבת היקף באזור העיר תל אביב תחת הכותרת “נלחמים בתאונות הדרכים”.
הפעילות אתמול עסקה הן במניעה באמצעות עמדות הסברה וחלוקת מידע לציבור משתמשי הדרך והן בפעילות אכיפה באמצעות איתורם של נהגים שביצעו עבירות תנועה ורישום דוחו”ת בהתאם.
לצורך פעילות האכיפה השתמשו השוטרים גם בתיעוד באמצעות רחפן כאשר מיקוד הפעילות נעשה באותם צירים בהם נרשם ריבוי תאונות בחודשים האחרונים.
המאבק בתאונות הדרכים הנו נושא מרכזי בפעילות המשטרה ומושקעים בו משאבים רבים, (טכנולוגיים ואנושיים), מתוך הבנה שכל תאונה שנצליח למנוע משמעותה הצלת חיים.
בסוף יום הפעילות נרשמו אתמול 372 דוחות תנועה לנהגים רכבים ובכלל זה לרוכבי דו גלגלי ולרוכבי קורקינט אשר ביצעו עבירות תנועה.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close