חדשות

ח”כ מירב כהן: “האישה הזאת מחולון סחטה כספים מקשישים מפוחדים בטענה שהיא מההוצאה לפועל. מי שנפל קורבן שלא יפחד להתלונן”

חברת הכנסת מירב כהן כבר שנים נלחמת בנוכלים העושקים קשישים חסרי ישע. אתמול היא יצאה בפוסט בדף הפייסבוק שלה, עם תמונה של תושבת חולון, לורן עז’מי, שכבר לפני מספר חודשים נעצרה על ידי המשטרה בחשד כי עשקה והוציאה כספים רבים מידי קשישים חסרי ישע (הגיע לאחר תלונת משפחה של קשישה אותה אילצה עז’מי על פי החשד, להוציא לה כספים מהכספומט שלה). כל זאת עשתה, תוך שהיא מתחזה לעובדת ההוצאה לפועל ומציגה בפני הקשישים התמימים, כאילו יש להם חוב שעליהם לשלם במיידי – כל זאת עשתה בסחיטה ואיומים.

עתה, ח”כ כהן והמשטרה מחפשים עוד קורבנות שנפלו למעשיה של אותה עז’מי מחולון.

וכך כותבת ח”כ מירב כהן: “תכירו – זו לורן עז’מי, תושבת חולון בת 35, שנעצרה ע”י המשטרה בחשד כי סחטה אנשים קשישים והכריחה אותם לשלם לה כספים. קיבלנו תלונות קשות מאד על הגברת הזו והמעצר שלה הוא צעד משמעותי בכיוון הנכון.
אנחנו מכירים את שמה בעיקר מצ’קים שנרשמו לפקודתה על ידי קשישים שנסחטו.
בחלק מהמקרים היא הציגה את עצמה כנציגת ההוצאה לפועל.
להלן צילום של הגברת. חשוב לי שאם מישהו ממכם נפגע מהגברת הזו שיכתוב לי בהקדם. נמשיך בכל הכח במאבק נגד עושק הקשישים. כי מי שגונב כספים מקשישים מקומו בכלא”.

    ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

    כתיבת תגובה

    עוד ניוזים בשבילך

    Back to top button
    נגישות