חדשות

פרסום ראשון: סמנכ”ל עיריית ר”ג, אמנון בוץ, ביקש לסיים את תפקידו בעירייה. “הגיע למיצוי ורוויה מקצועית”

סמנכ"ל עיריית רמת גן הוותיק, אמנון בוץ, מי שהיה מהמקורבים לישראל זינגר, הודיע כי הוא עוזב את תפקידו בשל "מיצוי ורוויה מקצועית". לפי גורמים בעירייה, בוץ רצה להתקדם לתפקיד מנכ"ל ומשהבין שזה כבר לא יקרה, החליט לעזוב. למרות שהיה מקורב מאוד לזינגר, בינו ובין כרמל שאמה הכהן התקיימו יחסי עבודה טובים, כך לפי גורמים בעירייה

מנכ”לית עיריית רמת גן, רחלי מרום, הודיעה אמש במכתב לראש העיר כרמל שאמה הכהן ולראשי האגפים בעירייה, כי סמנכ”ל העירייה הוותיק, אמנון בוץ ביקש כבר במהלך החגים, לסיים את תפקידו כסמנכ”ל העירייה.

במכתב שהפנתה המנכ”לית ציינה כי בוץ הודיע כי הגיע ל: רוויה מקצועית ולמיצוי בתפקידו הנוכחי ומעוניין לצאת לדרך חדשה”.

יש לציין כי אמנון בוץ היה מאנשיו הקרובים ביותר של ראש העיר הקודם, ישראל זינגר – ואף יותר מכך, הוא כיהן כראש מטה הבחירות של זינגר ב-2013 בעת שנבחר לראשונה לראשות העיר רמת גן.

 

Tags

למרות היותו מקורב לזינגר, ראש העיר כרמל שאמה הכהן והנהלת העירייה העריכו את בוץ ושמחו שהחליט להמשיך לעבוד כסמנכ”ל העירייה גם לאחר הבחירות ולמרות ההפסד בבחירות של זינגר. במהלך השנה מאז הבחירות לפי גורמים בעירייה, שררה מערכת יחסים מצוינת בינו לבין כרמל שאמה הכהן.

אולם לפי גורמים בעירייה, בוץ שאף להתקדם בתפקיד ושאף להיות מנכ”ל עירייה, ולאחר שנבחרה מנכ”לית חדשה לעירייה הבין כי הוא מיצה את תפקידו כסמנכ”ל והחליט להודיע על עזיבה בתקווה להתקדם יותר.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close