חדשות

ילדה בת 13 מפ”ת זיהתה במקרה, ברחוב, את הגבר שביצע בה לפני מספר שנים עבירות מין בגן ציבורי בעיר. בזכות התושייה והזיכרון שלה, הוא נעצר

 

ילדה מפתח תקווה זכרה היטב את פניו של הגבר שביצע בה לפני מספר שנים עבירות מין. לפני כמה ימים ולאחר כמה שנים מביצוע המעשים, היא הביאה ללכידתו.

במשטרת ישראל התקבלה תלונה בגין עבירות מין שבוצעו על פי החשד בקטינה בת 13 בגן ציבורי בפתח תקווה, לפני מספר שנים.

התלונה התקבלה רק בימים אלו, בגלל שרק עתה הקטינה במקרה זיהתה את מבצע המעשים.

החשוד במעשים זוהה על ידי הקטינה לפני מספר ימים, לאחר שזיהתה אותו בסמוך למקום מגוריה וזיהתה כי מדובר באותו אדם שביצע בה עבירות מין בזמנו. היא מיהרה לספר על כך לאחיה והזעיקה את אחיה למקום. האח החל להתעמת עם החשוד.

 

לאחר גביית גרסתה של הקטינה על ידי חקירות ילדים ובחינתה על ידי גורמי המקצוע, החשוד נעצר על ידי השוטרים אתמול במהלך הלילה. היום יובא החשוד, בן 71 מפתח תקווה לדיון בבית משפטה שלום בפתח תקווה. החקירה נמשכת.

נבדר האם אותו חשוד מעורב במעשים דומים שבוצעו בילדים בשנים האחרונות באזור.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות