חדשות

מיכל נגרין הודיעה על סגירת החברה, כול0ל המפעל בבת-ים. הבעיה: 80 העובדים בבת-ים לא קיבלו משכורות בסך 5 מיליון שקל. מחכים לחסדי המפרק

129 עובדים, מתוכם כ-80 במפעל הנמצא בבת-ים מוצאים את עצמם מחוסרי עבודה לאחר שמיכל נגרין הודיעה היום על סגירת החברה ועל כך שאזלו הכספים במחברה.

מלבד העובדה כי המפעל בבת-ים נסגר והעובדים שמצאו עצמם יום בהיר אחד ללא עבודה, עולה כי נגרין לא שילמה משכורות לעובדים וגם אין באפשרותה לשלם. לכן פנו העובדים לבית המשפט וביקשו להודיע על פירוק החברה ולמנות נאמן לחברה. אם ימונה נאמן לחברה, אותם עובדים יוכלו לקוות לקבל פיצויים ומשכורת מהביטוח הלאומי – למרות שמדובר בתהליך ארוך ומייגע.

המותג של מיכל נגרין קיים כבר 30 שנה ורק בארץ יש 13 חנויות ובכל העולם עוד 22 חנויות.

אולם נראה שמזה תקופה ארוכה נגרין והחברה נמצאים בקשיים גדולים כפי שהיא גילתה היום עם פרסום ההודעה הדרמטית: “כולכם אני מניחה הבנתם שקורה משהו, נאלצנו להצטמצם לבניין אחד, פיטרנו עובדים, חשבנו שנוכל לעשות שינויים בעסק ולהוביל אותו למקום טוב יותר, לקחנו יועצים חיצוניים שנכנסו לעובי הקורה, התחלנו תהליך שנראה מבטיח ונכון אך לצערנו בשבוע האחרון הבנו שהבור הכספי עוד עמוק בהרבה ממה שחשבנו, ואין לנו את הכסף והיכולת להמשיך להפעיל את כל המערך הזה.

כל הכסף הפרטי שצברנו לאורך השנים, עשרות מיליוני שקלים, הושקעו בעסק שלנו כדי להמשיך לגלגל אותו, מתוך אמונה ותקווה במפעל החיים שלנו ובהמשך העשייה שלנו כאן בארץ, ולשמש מקור פרנסה לכולנו. עכשיו הגענו לשקל האחרון, ואנחנו מבינים שאין לנו ברירה, ואין מוצא אלא בסיום דרכה של החברה”, מוסיפה נגרין בפנייה לעובדיה שנותרו ללא משכורות. “זה יום עצוב ונורא בשבילנו. כמו שעצוב לי על עצמי, עצוב לי עליכם על שאתם מאבדים את מקום עבודתכם. עשינו כל מה שיכולנו על מנת לסייע לכם ולאתר את האדם שמתמחה בליווי עובדים במשברים מסוג זה, אשר יסייע לכם בדרך הטובה ביותר להגן על זכויותיכם ויעזור לכם לקבל את כל מה שמגיע לכם, כולל את שכרכם ויתר הזכויות עבור העבודה אצלנו, וכן למי שלא ימצא עבודה חדשה לתשלום דמי אבטלה שמגיעים לכם על פי החוק”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close