חדשות

ממשיכים החיפושים אחר האברך מירושלים שנעדר מאתמול בלילה לאחר שנכנס לחוף הדולפינריום. עשרות תלמידי ישיבה סורקים את החוף באור יום. גיסו של הנעדר: “הצלחתי להיחלץ בעור שיני, תוך שאני שומע את גיסי קורא לי בשמי, נכון יותר זועק – אך לא יכולתי לעשות דבר”

בהמשך לאירוע הטביעה בתל אביב. פאראמדיק מד”א דניאל גוס שהיה לאורך כל הלילה במקום סיפר: “סמוך לחצות הזעיקו אותנו לאירוע טביעה בים סמוך לדולפינריום, הגענו צוות ניידת טיפול נמרץ וראינו בחוף צעיר כבן 25 שהיה נסער. הוא סיפר לנו שהוא וצעיר נוסף נכנסו לשחות בים. בשלב מסוים שמע את חברו צועק, ומיד לאחר מכן נעלם במים. הוא סיפר שיצא להזעיק עזרה ולמקום הגיעו כוחות שיטור ימי, מסוק וכוחות גדולים שלאורך כל הלילה ועד לרגע זה מבצעים חיפושים. הגיעו גם בני משפחה חברים ואזרחים שביקשו לסייע”.

מדובר באברך כולל צעיר מירושלים, אב לפעוט כבן חודש וילד כבן שנה וחצי. המשפחה כבר נערכה לגרוע מכל, אך הם לא מאבדים תקווה.

 

 

לקראת השעה 6:00 הגיע הרב שלום בער סורוצקין לחוף הים בתל אביב, יחד עם האב ומפקד זק”א, קיבל סקירה מפקד המשטרה ומיד לאחר מכן גייס עשרות תלמידים שיסרקו את קו החוף שוב באור יום. גיסו של הנעדר סיפר: “הצלחתי להיחלץ בעור שיני, תוך שאני שומע את גיסי קורא לי בשמי, נכון יותר זועק – אך לא יכולתי לעשות דבר”.

גם יחידת “להבה” של הרשות הארצית לכבאות והצלה הוזנקה לסיוע בחיפושים, וממש ברגעים אלו פלגת הצלילה מבצעת סריקות נרחבות בניסיון לאתר את הצעיר. במקום האירוע הוקם חפ”ק בפיקודו של סגן טפסר אריאל אבן דנן מפקד היחידה.

ממד”א חוזרים ומפצירים בציבור שלא להיכנס לים בחופים שאינם מוכרזים, ובטח לא בשעות הלילה בזמן שאין מצילים בחוף.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close