חדשות

חשיפה: הקשיש שחשוד במעשים מגונים בילדה ברחוב חנקין בחולון, נעצר בעבר על מעשים דומים באותו מקום וכל פעם שוחרר. הורים: “כולם יודעים שהוא יחזור לעשות את זה, אפילו המשפחה שלו חסרת אונים והרווחה והמשטרה לא עושים דבר”

ביום שבת נרשמה תקרית שמזעזעת כל הורה – קשיש בן 79 לקח ילדה ברחוב חנקין בחולון והושיב אותו לצידו בספסל ברחוב, לאור יום והחל לבצע בה מעשים מגונים. הילדה שהצליחה להימלט אחרי זמן מה, הזעיקה את אביה וזה לא התקשה למצוא את החשוד במעשה.

מעדויות שהגיעו לידי “ניוזים מרכז” עולה כי מדובר באדם שעשה את אותם מעשים מספר פעמים בעבר והוא מוכר היטב למשטרה, להורים ברחוב חנקין והסביבה ואף לרווחה – אז השאלה איך הוא ממשיך להיות חופשי ולעשות כרצונו?

ל’, תושבת הרחוב מספרת: “זה לא המקרה הראשון, וכנראה לא יהיה האחרון כל עוד המשטרה והרווחה לא מתערבים ועושים משהו עם האדם הזה. יש לו בעיה מסוימת שגורמת לו לעשות דברים נתעבים כאלו – הוא עשה את זה בעבר לעוד ילדות. אפילו אשתו והמשפחה שלו כבר חסרי אונים והם מתחננים להתערבות של הרווחה. וכלום לא נעשה. המשטרה כל פעם עוצרת אותו, משחררת לכמה ימי מעצר בית וזהו. הילדות שלנו מתות מפחד להסתובב שם ברחוב. מדובר בבן אדם גדול מימדים ויש לו כוח. למה התושבים והילדים כאן צריכים לחיות בפחד, כי המשטרה והרווחה של עיריית חולון לא רוצים להתערב ולעשות משהו? המשפחה שלו מסכימה שהוא לא נשלט, אז למה זה ממשיך וממשיך?”.

 

גורמים המקורבים למשפחתו של אותו קשיש החשוד במעשים מגונים בילדה מודים כי יש בעיה וכי הם עצמם אובדי עצות וכי הם פנו כמה פעמים להתערבות השלטונות ולא קיבלו כל מענה.

עתה נותר לראות אם הפעם, המשטרה, החוק והרווחה יתערבו – מאחר ומדובר באדם שיש לו בעיה המביאה אותו לבצע מעשים אלו.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות