בת ים

מסכמים שבוע ראשון של הקיץ בבת ים

אירוע פתיחת הקיץ עם יובל המבולבל, שעת סיפור בתרבותק, הפנינג קיץ בשכונת עמידר, מסיבת אוזניות לנוער, חגיגות בגינות הציבוריות ועוד מגוון אירועים לכל המשפחה בכל יום בקיץ בבת ים

עיריית בת ים פתחה בשבוע החולף את אירועי הקיץ בעיר עם מגוון פעילויות לכל הגילאים מדי יום ביומו.

הפתיחה של אירועי הקיץ הייתה הפנינג לילדים והורים עם פיקו ויובל המבולבל באמפי פיס. כמו כן, לילדים יתקיימו פעילויות רבות מידי יום במהלך חופשת הקיץ, ובניהם מוצ”ש בטיילת, קרית התרבות בימי שלישי, חמישי משפחתי ברחבת העירייה. כמו כן, גם השנה יתקיימו חגיגות בגינות הציבוריות מידי יום במהלך חודשי הקיץ בנוסף יערכו אירועים רבים לנוער ערבי הכוללים: סטאנד אפ, ערבי כישרונות צעירים, ואירועי עושים שכונה לנוער ועוד.

במקביל בטיילת וברחבי העיר יתקיימו מדי יום בשעות הבוקר, אחר הצהריים והערב פעילויות ספורטיביות ללא תשלום, הכוללת מגוון סוגי התעמלות, ובהם: יוגה, פילאטיס, זומבה, הליכה נורדית, עיצוב וחיטוב, כדורעף חופים, כדורשת, כדורסל, פטאנק, ריקודי עם לילדים, קבוצות ריצה, שיעורי גלישה בגל שלי, טניס ועוד.

 

Tags

“הקיץ הגיע, ועמו שורת אירועים בכל רחבי העיר שילוו אותנו עד לתום החופש הגדול”, ציין ראש העירייה צביקה ברוט. “תודה לצוותים המקצועיים של אגף התרבות בעירייה והחברה לתרבות פנאי וספורט אשר עמלו רבות במשך שבועות ארוכים כדי להכין רשימת אירועים מגוונת, עשירה, ובעיקר כזו שמתאימה לכולם.

במסגרת הרצון שלנו להבריא את הקופה הציבורית, השתדלנו השנה לנהוג באחריות –ובכך הצלחנו לגבש רשימת אירועים המותאמת לכל צרכי האוכלוסייה בעיר, עם דגש על הורים וילדים, ומנגד לחסוך כסף רב לתושבי העיר. אנחנו בעירייה נמשיך לעבוד קשה כדי לשפר ללא הפסקה את השירות שאתם מקבלים, ולהמשיך להעמיד את תושבי בת-ים בראש סדר העדיפויות שלנו”.

מ”מ ראש העירייה ומחזיק תיקי החינוך והתרבות אלי יריב מסר: “הקיץ הגיע ועמו שלל פעילויות, הצגות ואירועים לכלל תושבי העיר. על אף מצבה הכלכלי של העירייה, הצלחנו בכוחות משותפים לייצר תוכנית עשירה, מגוונת ומעניינת עם דגש על פעילויות להורים וילדים.

הנהלת העירייה נמצאת בשאיפה מתמדת לספק לכם תושבי העיר, את השירות המיטבי והראוי. בתוך כך, העיר רואה במוסדות התרבות שבה ובתרבות בכלל כערך עליון שיש להשקיע בו את מירב המאמצים והמשאבים הכספיים. אני מאחל לכולכם הנאה מרובה בשלל אירועי הקיץ ומבקש מכם לשמור על כללי הבטיחות והזהירות. קיץ שמח בת ים”.

בשבוע הקרוב מצפים לתושבים עוד מגוון אירועים שוהים ברחבי העיר לכל הגילאים. פרטים נוספים באתר עיריית בת ים ובחוברת שתופץ בימים הקרובים לכל הבתים

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close