חדשות

בהלה הלילה בבניין ברחוב השבטים בבת-ים: הצמידו מטען חבלה לדלת דירה. מסתמן: טעו בכתובת

זה יכל להיגמר בטרגדיה ובפגועים חפים מפשע, אם לא היה מתגלה בזמן מטען חבלה שהוצמד לדלת דירה בבניין מגורים ברחוב השבטים בבת-ים.

אמש- קצת אחרי חצות, דיירים בבניין ברחוב השבטים בבת ים התקשרו למשטרה ודיווחו על מה שנראה כחפץ חשוד שהוצמד לדלת בדירה בבניין המגורים. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום שוטרי מרחב איילון שסגרו את הזירה, והוזעק למקום חבלן משטרתי שאישר שאכן מדובר במטען חבלה. החבלן ניטרל את המטען תוך כך שדיירי הבניין מפונים מהמקום. בדיקת חבלן של המשטרה העלתה כי מדובר במטען חבלה. המטען טופל ונפתחה חקירה לגבי נסיבות הימצאותו במקום.

 

מחקירה ראשונית עולה כי ככל הנראה המטען הוצמד לדלת בבניין הלא נכון וכי הוא היה מיועד לדירה בבניין סמוך. נבדק חשד, שהמטען יועד לדמויות המוכרות למשטרה מעולם הפשע המתגוררים בבניין סמוך. כמו כן, נבדק האם יש קשר לאירועים פליליים נוספים שהתרחשו לאחרונה והאם הם תולדה של אותו סכסוך.

ככל הנראה, כאמור מדובר ברקע פלילי וכעת המשטרה בוחנת מצלמות אבטחה באזור לנסות ולאתר את מניחי המטען, שבמזל גדול לא התפוצץ ופגע בתושבים חפים מפשע.

 

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close