חדשות

צביקה ברוט ממשיך למגר את תרבות הקומבינות בבת-ים. דיוני ועדת תכנון ובנייה יערכו בדלתיים פתוחות לכל, לראשונה

ראש עיריית בת-ים הודיע עוד במהלך מערכת הבחירות שניהל כי הוא מתכוון למגר מהעיר את תרבות “הקומבינות” והעסקאות מתחת לשולחן והשחיתות שהשתלטו על חלקים ניכרים במסדרונות העירייה בשנים האחרונות.

אחד הצעדים בהם נקט רק לפני כשבוע ימים היא ההחלטה כי פוליטיקאים לא יתערבו יותר במכרזים שיתקיימו לבעלי תפקידים שונים בעירייה- דבר שהיה עד עתה והביא למינויי מקורבים ומינויים לעתים לא ראויים ולא ענייניים.

וכך, ברוט ממשיך להילחם בתרבות הקומבינות וההסכמים בסתר למקורבים והשבוע קיבל עוד החלטה משמעותית בכיוון זה כשהכריז על כך שלראשונה מזה כמה ששנים, דיוני ועדת התכנון ובנייה יפתחו/

 

וכך הסביר ברוט את ההחלטה שקיבל: “עוד דלת נפתחת. ב-20 השנים האחרונות, דיוני הוועדה המקומית לתכנון ובנייה בבת-ים היו בדלתיים סגורות – מתכון בטוח לקומבינות, העדפות, פרוטקציות ושחיתות.
השבוע, כפי שהתחייבתי, הוריתי לפתוח באופן קבוע את הדיונים לציבור, ומעתה ניתן יהיה להגיע לצפות בדיונים ולקרוא את הפרוטוקולים באתר העירייה.
השלב הבא: שידור חי של כל דיוני מועצת העיר, ופתיחה לציבור גם של ועדת המשנה לתכנון ובניה. ככה נשיג שקיפות מלאה”.

בוועת התכנון והבנייה נרקמו, לכאורה, בשנים האחרונות כל מיני הסכמים ואישורים שמעלים תהיות וסימני שאלה רבים- כשכמה מהאישורים שהתקבלו נדמה כי הם נוגדים את האינטרס של תושבי העיר והעיר עצמה והתקבלו ממניעים שחלקם נחקרים בימים אלו על ידי גורמי אכיפת חוק.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close