ראשון לציון

תחנות ראשונות להאכלת חתולים הוצבו בנאות אשלים וברמב”ם

במסגרת פיילוט הותקנו שתי תחנות ראשונות להאכלת חתולים בנאות אשלים וברמב"ם, ובשבועות הקרובים יגיעו תחנות נוספות שיוצבו בפארקים ברחבי העיר. "נושא זכויות בעלי החיים יהיה על סדר היום העירוני"

תחנות ראשונות להאכלת חתולים הוצבו במסגרת פיילוט שמקדמת העירייה. מדובר בשתי תחנות ראשונות שהוצבו בשכונות נאות אשלים וברמב”ם ובהמשך יגיעו תחנות נוספות שיוצבו בפרקים ברחבי העיר.

עלות הפרויקט עומד על כ־200 אלף שקלים והיא תוקצה מתקציב התב”ר (תקציב בלתי רגיל). אפיון תחנות ההאכלה ומיקומם נעשה בשיתוף אגף שיל”ת (שירות לתושב) ועם התושבים המאכילים באותה השכונה בה יוצבו. במקביל הנחה ראש העירייה לתגבר את קצב עיקור החתולים חסרי הבית, בכל רחבי העיר.

Tags

רז קינסטליך, ראש העירייה מסר: “בתוך מספר חודשים אנו נדאג להציב את פינות האכלה שיספקו פתרון הולם עבור החתולים הזקוקים למחסה ולמענה תזונתי. אני מודה לתושבות והתושבים הרבים התורמים מזמנם עבור שיפור תנאי המחיה של בעלי החיים. נושא זכויות בעלי החיים קרוב לליבי והוא יהיה על סדר היום העירוני בתקופת כהונתי”.

ד”ר יונתן אבן צור, הווטרינר העירוני הוסיף: “מעבר לדאגה לרווחת בעלי החיים, הפינות המוסדרות יאפשרו לכידה יעילה יותר לצורך עיקור, סירוס ומתן חיסון. כמו כן יורחקו ממקומות בהם עלולים להתנקל להם. הפינות צפויות לשפר את מצבם הפיזי והתזונתי של חתולי הרחוב ויהוו מחסה מהגשמים בחורף וצל בקיץ. אני קורא במקביל לכל מי שיודע על חתול שזקוק לעיקור ליצור עמנו קשר ואנו נדאג להגיע ולעקר”.

תושבים הנתקלים בחתולים הזקוקים לעיקור יכולים לפנות לשירות הווטרינרי העירוני בטלפון: באמצעות מוקד 106 או במייל:veterinar@rishonlezion.muni.il

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close