תל אביב - יפו

“אנחנו העיר” בקואליציה של חולדאי

הסכם קואליציוני נוסף למועצת העיר ה־21 של תל אביב-יפו נחתם היום (א’) בין סיעת “תל אביב 1” לסיעת “אנחנו העיר” בראשות אסף הראל. במסגרת ההסכם הוחלט על שיתוף פעולה במגוון נושאים כמו: שיתוף הציבור, ייצוג הולם ושקיפות, שוויון מגדרי, חופש ופלורליזם, דרום העיר, שיקום חברתי ושמירה על הקהילות הוותיקות המזרחיות, פינוי התחנה המרכזית החדשה, יפו והקהילה הערבית, חינוך, תרבות ואמנות, תחבורה וחניה, מרחב ציבורי ואיכות הסביבה, פתרונות דיור, כיכר אתרים ועוד.

רמזים מקדימים לשילוב בין שתי הסיעות ניתן היה לקבל כבר בשבוע שעבר, בפוסט שהעלו ב”אנחנו העיר” ובו סיפרו על המשא ומתן האינטנסיבי. “נפגשנו עם רוב הדרג המקצועי בעירייה והתחלנו ללמוד איך הדברים נראים מבפנים […] בסיום התהליך הזה רובנו מאמינים שיש פתיחות בעירייה, במיוחד בדרג המקצועי – לשינוי, ולשמוע את הקולות שלרוב לא נשמעים שם. ככה שאם לא יהיו הפתעות כבר בשבוע הבא נחתום על הסכם קואליציוני שיכלול כמה הבטחות חשובות”.

 

הוסכם כי נציגי הסיעה ישתלבו בהנהלת העירייה וימונו לתפקידים שונים וביניהם סגן ראש העירייה בשכר – ממונה על תחום הבינוי והתשתיות, מ”מ/יו”ר משותף בוועדה לענייני יפו, יו”ר הוועדה למעמד האישה ומגדר (במחצית השנייה של הקדנציה), יו”ר פורום לענייני פליטים ומהגרי עבודה, יו”ר הועדה לזכויות אדם, מ”מ יו”ר וועדת מכרזים וכן סגן/מ”מ יו”ר בכל ועדה שתוקם לקידום שכונת דרום העיר.

כמו כן לסיעת “אנחנו העיר” יהיה ייצוג בכל ועדה על פי ההרכב הסיעתי. בין היתר נציגים בוועדות הנהלה, כספים, מכרזים, חינוך, נכסים, שמות והנצחה ורישוי עסקים. נציג הסיעה ישולב בכל ועדה או פורום העוסק בענייני יפו וכן נציג הסיעה יכהן בוועדת המשנה לתכנון ולבניה ויהיה חבר בצוות שיתוף הציבור מטעמה, בוועדת השימור ועל פי סיכום ישמש מ”מ ליו”ר הועדה. בנוסף, לסיעת “אנחנו העיר” יהיה ייצוג במועצות המנהלים באופן יחסי לגודל הסיעה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות