תרבות

עיריית אור יהודה קיימה ערב קהילתי למשפחות עם צרכים מיוחדים

היכל התרבות באור יהודה התמלא השבוע במשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים כחלק מיריית הפתיחה לקורס פעילים קהילתיים שייפתח בשנה הקרובה לבני משפחות

עיריית אור יהודה קיימה השבוע ערב קהילתי למשפחות לקהילת צמי”ד (צרכים מיוחדים). האירוע, שהופק על ידי יחידת צמיד והיחידה לעבודה קהילתית באגף הרווחה, נערך במעמד סגן ראש העירייה אברהם בורוכוב, סגן ומ”מ ראש העירייה אלירן אליה וחבר המועצה עופר בוזי.

Tags

במסגרת פיתוח השירותים והתוכניות הקהילתיות עבור משפחות עם צרכים מיוחדים, הופק אירוע שכלל קרקס אפריקאי בהיכל התרבות. במסגרת מדיניות העירייה לעידוד של שיתוף תושבים בעיר, החל לאחרונה גיוס של הורים שמעוניינים להיות שותפים פעילים בהעלאת צרכים ופיתוח מענים עבור הקהילה. העירייה תפתח בשנה הקרובה קבוצת פעילים כחלק משלל הקבוצות הפעילות בעיר שתעבור הכשרה ותעבוד בשיתוף העירייה בליווי מקצועי.

בורוכוב, ציין באירוע: “נושא שיתוף התושבים ממשיך לעמוד כאחד האתגרים החשובים של העירייה, ובשנה הקרובה נפעל להעצים את קהילת הצרכים המיוחדים כדי לשתף איתה פעולה ולסייע בכל הדרוש כחלק ממיזם הפעילים הקהילתיים שזוכה להצלחה גדולה”.

 

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close