חדשות

“קואליציית השינוי” יוצאת לדרך: ליאל אבן זוהר מצטרפת לרז קינסטליך במירוץ לראשות העיר

בהמשך להסכם שיתוף הפעולה לסיבוב שני עליו חתמו ארבעת המתמודדים לראשות העיר ערב בחירות, נחתם הסכם קואליציוני בין ליאל אבן זהר ורז קינסטליך. עם חתימת ההסכם, תקרא אבן-זהר לתומכיה לתמוך בקינסטליך לסיבוב השני של הבחירות שיערך ב-13 בנובמבר. ליאל אבן זהר, חברת מועצת העירייה, ויו”ר סיעת ‘דרך חדשה’ קיבלה 4 מנדטים למועצה וכ20% לראשות העירייה, והפכה לסיעה השנייה הגדולה ביותר במועצת העיר. רז קינסטליך, עלה לסיבוב השני מול צור לאחר שזכה ב- 22%. כזכור, בראשית חודש אוקטובר חתמו ארבעה מתוך חמשת המתמודדים לראשות העיר ראשון לציון על הסכם תמיכה זה בזה במידה ואחד מהם יעלה לסיבוב השני מול ראש העיר המכהן, דב צור. ההסכם כלל את אסף דעבול, דורון אוזן, רז קינסטליך וליאל אבן זוהר. גורמים המעורבים בהסכם מסרו כי השניים הסכימו כי נושא מיגור השחיתות יעמוד בבסיס המצע המשותף, וכן נושאים שונים של תכנון ושיפור פני העיר, איכות סביבה, חינוך, צעירים וסטודנטים, גמלאים, בריאות הציבור ועוד, בהתאם לאג׳נדות של הצדדים.

יו”ר סיעת הירוקים+הצעירים של ראשון והמועמד לראשות העיר רז קינסטליך ציין כי: ״ליאל מוכיחה שוב שהיא נאמנה לדרכה ולהסכמים עליהם היא חותמת. החובה של כולנו היא להיות קשובים לציבור ולהסיר את העננה שמעיבה על עירנו. ביחד עם ליאל ועם שותפים נוספים שיצטרפו בימים הקרובים ל”קואליציית השינוי”, נוביל את ראשון לציון לעתיד חדש. אני מקווה כי גם שאר מנהיגי הסיעות קשובים לרחשי הציבור ויצטרפו גם הם לשינוי. במיוחד אני מצפה מאותם אלה שחתמו על הסכם התמיכה בי בסיבוב השני להוכיח שהם נאמנים לדברים עליהם חתמו ואותם הציגו במסיבת העיתונאים. זוהי תחילתה של עידן של פוליטיקה חדשה.”

יו”ר סיעת ‘דרך חדשה’ ליאל אבן זהר ציינה כי: “אני רואה חשיבות רבה בעמידה בהסכמים, ותמיד עומדת מול עיני טובת תושבי ראשון. יחד עם רז נביא להחלפת השלטון, נבטיח שמירת המנהל התקין, שקיפות ושיתוף התושבים. מראש הודעתי שאכבד את ההסכם שלי ואני מתכוונת לדאוג לכך שהחזון המשותף אכן יוגשם”

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות